NiezależnaOpinia

  Opinie Mountain Warehouse

  Mountain Warehouse to brytyjska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną sprzętu turystycznego, kempingowego, narciarskiego, rowerowego, biegowego i fitness. Założona w 1997 r. przez Marka Neale. Mountain Warehouse dostępny jest w Wielkiej Brytanii, Europie, Nowej Zelandii i Ameryce Północnej.

  O Mountain Warehouse

  Mountain Warehouse ma ponad 330 sklepów w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Europie i Nowej Zelandii, w tym sklepy w Dublinie, Irlandii, Wiedniu, Austrii i sklepach w Polsce, w tym w Warszawie. Pierwszy sklep Mountain Warehouse został otwarty w 1997 r. Do sierpnia 2002 r. Mountain Warehouse został otwarty w Wielkiej Brytanii i jeden w Wiedniu oraz w trzech centrach ogrodniczych w Wielkiej Brytanii. Londyński Covent Garden był pierwszym z głównych sklepów w Mountain Warehouse.

  Do 2019 roku Mountain Warehouse został otwarty w Londynie, Regent Street, Fulham i Wimbledon. Fort William, Szkocja, St Ives, Cornwall i Buxton, Derbyshire. Magazyn górski znajduje się na terenie Stanów Zjednoczonych. Mountain Warehouse otworzył swój pierwszy sklep w Toronto, Ontario, Kanada na początku 2014 r. Lokalizacje w Ameryce Północnej obejmują New Jersey, Stany Zjednoczone, Burlington, Kanada i Vancouver, Kanada. Siedziba Mountain Warehouse znajduje się w Victoria w Londynie. Sklep znajduje się w Victoria Place na stacji London Victoria.

  Oferta firmy

  Mountain Warehouse to wysokiej jakości odzież outdoorowa, tzn. kurtki, buty i spodnie. Mountain Warehouse rozrósł się od marki sprzedającej giełdę do firmy, która sprzedaje głównie odzież, obuwie i sprzęt pod własną marką. W 2004 r. Marki własne, w tym Mountain Life, Parallels i Snapdragon, stanowiły 65%.

  W 2010 r. Sprzedawca wprowadził bardziej techniczną gamę odzieży, Mountainlife Extreme. The North Face Extreme Clothing The North Face i Berghaus.

  Marki Mountainlife i Parallel stały się częścią Mountain Warehouse. Mountainlife Extreme został zastąpiony przez Mountain Warehouse Extreme, z obuwiem, akcesoriami i sprzętem również w ofercie. Porównaj ofertę firmy z konkurencją naszej stronie. Projektując własne produkty i dostosowując je do rygorystycznych standardów klienta, mogą przeciąć pośrednika. Aby uzyskać tę samą jakość, ale za o wiele mniej niż w innych sklepach.

  Opinia końcowa

  Mountain Warehouse to marka posiadająca dwudziestoletnie doświadczenie, oferuje modną odzież wysokiej jakości, a także artykuły outdoorowe w przystępnych cenach. Bogaty wachlarz produktów oferowanych przez firmę oraz bogata gama kolorystyczna sprawią, iż każdy klient może znaleźć dla siebie odpowiednie ubranie do uprawiania sportu: turystyki górskiej, biegania, narciarstwa, czy jazdy na rowerze.

  W Mountain Warehouse opracowują najlepszy sprzęt outdoorowy dla całej rodziny od 1997 roku. W przeciwieństwie do innych sprzedawców detalicznych na zewnątrz, nie mają one partii różnych marek. W rzeczywistości są one przeznaczone wyłącznie dla Mountain Warehouse - nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

  Są tam, gdzie klienci mogą uzyskać bezpośrednią poradę od naszego kompetentnego, przyjaznego personelu. W większości sklepów możesz też zabrać swojego psa! Wszystko, co robimy, koncentruje się na obsłudze rosnącej grupy klientów, którzy lubią to, co mamy do zaoferowania: najlepszy sprzęt, najlepszą obsługę i najlepsze ceny.

  Polska wersja strony wymaga jednak dopracowania. Na każdej stronie produktu znajduje się krótki opis, można jednak skontaktować się z działem obsługi klienta mailowo w celu wyjaśnienia wątpliwości.

  Mountain Warehouse
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Mountain Warehouse

  Twoja opinia