100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marta
Z Morphe mam dwie palety. Jedna to bardziej różnorodna Stunning vibes, a druga to właśnie ta. Tą różnorodność brązów kupiłam z myślą o makijażach innych osób. Odcienie brązów, beżow plus to najczę...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  paleta

  Z Morphe mam dwie palety. Jedna to bardziej różnorodna Stunning vibes, a druga to właśnie ta.
  Tą różnorodność brązów kupiłam z myślą o makijażach innych osób. Odcienie brązów, beżow plus to najczęściej wybierana kolorystyka makijaży.
  Mamy tutaj 35 cieni matowych, satynowych i błysków. Kolorystyka to głównie brązy i przeważa jak dla mnie chłodna tonacja tych brązów. Znajdziemy w niej też beze i kilka odcieni rudosci. Brakuje głównie czerni, żeby była kompletna paleta do makijażu.
  Wszystko zamknięte w czarnej i plastikowej kasecie z mala nazwa marki.
  Nie ma tutaj lusterka.
  Ja paletę kupowałam za około 150 zł. Teraz jest chyba trochę tansza. Poza tym od jakiegoś czasu są już dostępne kosmetyki Morphe w Douglas.
  Maty są super w tych paletach. Dobrze napigmentowane, dobrze się blendeuja. Nie wytracają, nie plamią. Blyski jak dla mnie nie robią wow, ale są poprawne. Jednak trzeba je wesprzeć jakims turbo pigmentem, jeśli ktoś lubi mocny blask.


Inni również oglądali