NiezależnaOpinia

  Opinie moodo.pl

  O firmie moodo.pl

  Moodo.p. należy do firmy Moodo Urban Fashion Mode spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. której siedziba mieści się w Gdańsku przy ul. Kartuska 418B. Początki marki Moodo sięgają roku 2006. Właściciele marki działając w branży odzieżowej od początku lat 90-tych, podjęli decyzję o wprowadzeniu Moodo na rynek odzieżowy. Obecnie posiada sieć 130 sklepów franczyzowych i własnych, e-sklep dla klientów indywidualnych oraz ponad 200-tu odbiorców hurtowych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Moodo eksportuje kolekcje do Ukrainy, Białorusi i Rosji.

  MIERZYMY UBRANIA NA WIOSNĘ Z MOODO.PL

  Oferta moodo.pl

  W kolekcji modo.pl znajdziesz ofertę dla pań: bluzki, bluzy, dżinsy, koszule, kurtki, płacze, legginsy, marynarki, spodnie, spodnie dresowe, spódnice, sukienki, swetry, szorty, apaszki, szaliki, buty, okulary, paski, portfele, skarpetki, torby. Oraz specjalne strefy: basic, plus size, trendy, fashion & the city, neon & blue, powiew egzotyki, słoneczne kolory, home office.
  Ponadto są kategorie outlet- wszystko -60%, nowości, inspiracje, MoodoClub I lista salonów.
  Za zakupiony towar możesz zapłacić: przelewem, płatnością w systemie szybkiego przelewu IAI shop, pobranie przez kuriera, zapłata gotówką podczas odbioru własnego oraz płatność odroczona PayPo. Zakupiony towar wysyłany jest ekspresową dostawą GLS, ekspresową dostawą PACZKOMATY, PACZKA w RUCHu, Pocztex 48 - dostawa kurierem, Pocztex 48 - odbiór w punkcie (placówki Pocztowe, Stacje Orlen, Sieć Żabka (bez pobrań)).
  W sklepie moodo.pl możesz przystąpić do programu lojalnościowego Moodo Club. Punkty są przyznawane Klubowiczom przez MOODO i gromadzone na ich kontach po każdorazowym nabyciu przez nich towaru w sklepie. Za każde wydane 20 zł Klubowicze otrzymują 1 punkt. Próg minimalny zakupów to 9,99 zł. Za wydane 980,00 zł i powyżej tej kwoty Klubowicze otrzymują 50 punktów. Punkty mogą być przyznane Klubowiczom przez MOODO także z wskutek okazjonalnej akcji promocyjnej lub innych działań marketingowych. zgromadzone punkty mogą zostać wykorzystane na nabycie dowolnego towaru w Sklepach. Cena nabywanego przy wykorzystaniu zebranych punktów towaru zostanie pomniejszona o wartość wykorzystywanych punktów. Klubowicze są obowiązani zgłosić chęć wykorzystania punktów przed nabyciem towaru. Przed wykorzystaniem punktów Klubowicze mogą zostać poproszeni o udokumentowanie swojej tożsamości. Każdy punkt ma wartość 1 złotego. Punkty mogą być wykorzystywane jedynie jako wielokrotność 10 punktów. Klubowicze mogą wykorzystać zgromadzone punkty najwcześniej po 30 dniach od daty zarejestrowania Karty. W przypadku niedokonywania przez Klubowicza zakupów w sklepie przez okres dłuższy niż 12 miesięcy MOODO jest uprawniony do usunięcia z konta zebranych punktów.

  Co sądzisz o ofercie moodo.pl?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z moodo.pl? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług moodo.pl jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat moodo.pl i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od moodo.pl.

  moodo.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o moodo.pl

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy moodo.pl jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o moodo.pl. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje moodo.pl?

  moodo.pl działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da moodo.pl com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!