NiezależnaOpinia

  Opinie moodo.pl

  O firmie moodo.pl

  Moodo.p. należy do firmy Moodo Urban Fashion Mode spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. której siedziba mieści się w Gdańsku przy ul. Kartuska 418B. Początki marki Moodo sięgają roku 2006. Właściciele marki działając w branży odzieżowej od początku lat 90-tych, podjęli decyzję o wprowadzeniu Moodo na rynek odzieżowy. Obecnie posiada sieć 130 sklepów franczyzowych i własnych, e-sklep dla klientów indywidualnych oraz ponad 200-tu odbiorców hurtowych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Moodo eksportuje kolekcje do Ukrainy, Białorusi i Rosji.

  Oferta moodo.pl

  W kolekcji modo.pl znajdziesz ofertę dla pań: bluzki, bluzy, dżinsy, koszule, kurtki, płacze, legginsy, marynarki, spodnie, spodnie dresowe, spódnice, sukienki, swetry, szorty, apaszki, szaliki, buty, okulary, paski, portfele, skarpetki, torby. Oraz specjalne strefy: basic, plus size, trendy, fashion & the city, neon & blue, powiew egzotyki, słoneczne kolory, home office.
  Ponadto są kategorie outlet- wszystko -60%, nowości, inspiracje, MoodoClub I lista salonów.
  Za zakupiony towar możesz zapłacić: przelewem, płatnością w systemie szybkiego przelewu IAI shop, pobranie przez kuriera, zapłata gotówką podczas odbioru własnego oraz płatność odroczona PayPo. Zakupiony towar wysyłany jest ekspresową dostawą GLS, ekspresową dostawą PACZKOMATY, PACZKA w RUCHu, Pocztex 48 - dostawa kurierem, Pocztex 48 - odbiór w punkcie (placówki Pocztowe, Stacje Orlen, Sieć Żabka (bez pobrań)).
  W sklepie moodo.pl możesz przystąpić do programu lojalnościowego Moodo Club. Punkty są przyznawane Klubowiczom przez MOODO i gromadzone na ich kontach po każdorazowym nabyciu przez nich towaru w sklepie. Za każde wydane 20 zł Klubowicze otrzymują 1 punkt. Próg minimalny zakupów to 9,99 zł. Za wydane 980,00 zł i powyżej tej kwoty Klubowicze otrzymują 50 punktów. Punkty mogą być przyznane Klubowiczom przez MOODO także z wskutek okazjonalnej akcji promocyjnej lub innych działań marketingowych. zgromadzone punkty mogą zostać wykorzystane na nabycie dowolnego towaru w Sklepach. Cena nabywanego przy wykorzystaniu zebranych punktów towaru zostanie pomniejszona o wartość wykorzystywanych punktów. Klubowicze są obowiązani zgłosić chęć wykorzystania punktów przed nabyciem towaru. Przed wykorzystaniem punktów Klubowicze mogą zostać poproszeni o udokumentowanie swojej tożsamości. Każdy punkt ma wartość 1 złotego. Punkty mogą być wykorzystywane jedynie jako wielokrotność 10 punktów. Klubowicze mogą wykorzystać zgromadzone punkty najwcześniej po 30 dniach od daty zarejestrowania Karty. W przypadku niedokonywania przez Klubowicza zakupów w sklepie przez okres dłuższy niż 12 miesięcy MOODO jest uprawniony do usunięcia z konta zebranych punktów.

  Co sądzisz o ofercie moodo.pl?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z moodo.pl? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu i aplikacji? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług moodo.pl jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat moodo.pl i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od moodo.pl.

  MIERZYMY UBRANIA NA WIOSNĘ Z MOODO.PL

  moodo.pl
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o moodo.pl

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy moodo.pl jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o moodo.pl. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje moodo.pl?

  moodo.pl działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Moda.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na moodo.pl . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.