NiezależnaOpinia

  Opinie MoiDziadkowie

  O serwisie MoiDziadkowie

  Jaka jest wizja w Moi Dziadkowie?
  Babcie i dziadkowie są ważną i nieodzowną częścią naszego życia.
  Kochają nas, doradzają nam, dbają o nas… mają też swoje życzenia i pragnienia.
  Moi Dziadkowie są tutaj po to, aby spełnić te pragnienia. Żeby uczynić życie dziadków łatwiejszym i żeby uczynić ich szczęśliwymi. - Monika Koprivova - wnuczka i autorka.
  Serwis MoiDziadkowie należy do firmy Loyal Solutions sp. z o.o., której siedziba mieści się w Opolu przy ul. Budowlanych 52.

  Oferta MoiDziadkowie

  W ofercie sklepu jest 27 oryginalnych produktów. Wśród prezentów dla babci znajdziesz między innymi: nową grę "Jak to wtedy było?", Opowiedz mi Babciu – album, praktyczne pomoce dla każdej, prezenty dla aktywnej babci, koszulki, T-shirty oraz kubki i filiżanki oraz poduszki. Jeżeli szukasz czego oryginalnego na prezent dla dziadka to tutaj znajdziesz: nową grę "Jak to wtedy było?", „Opowiedz mi Dziadku” – album, praktyczne pomoce dla każdego dziadka, prezenty dla aktywnego dziadka, koszulki i T-shirty, kubki i filiżanki.
  Za zakupione prezenty możesz zapłacić: przelewem bankowym, kartą kredytową, płatność za pobraniem oraz dotpay. Serwis oferuje następujące formy dostawy: odbiór w punkcie – bezpłatnie, paczka w Ruchu - 3,80 zł, IN POST paczkomaty - 7,90 zł, IN POST kurier - 9,90 zł
  Przy zamówieniach powyżej 100 PLN masz darmową wysyłkę.

  Co sądzisz o ofercie MoiDziadkowie?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z MoiDziadkowie? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług MoiDziadkowie jest wygodne, bezpieczne? Czy prezent spodobał się babci/dziadkowi? Przeczytaj opinie klientów na temat MoiDziadkowie i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od MoiDziadkowie.

  OPOWIEDZ MI... - moidziadkowie.pl [recenzja książek wspomnień]

  MoiDziadkowie
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MoiDziadkowie

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy MoiDziadkowie jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o MoiDziadkowie. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje MoiDziadkowie?

  MoiDziadkowie działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na MoiDziadkowie . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.