NiezależnaOpinia

  Opinie MandM Direct

  MandM Direct Przebył długą drogę od momentu, w którym założyciele Mark Ellis i Martin Churchward (dwa ‘M’) połączyli siły w 1987 roku, żeby sprzedawać końcowe partie przecenionych produktów sportowych. Obecnie MandM Direct jest wiodącą w Europie firmą detaliczną sprzedającą odzieżowe produkty dyskontowe z ponad 2-milionową bazą aktywnych klientów oraz 104-milionową liczbą odwiedzających stronę internetową w ciągu roku. MandM Direct posiada szereg dedykowanych stron dla wielu krajów, takich jak: UK, Niemcy, Austria, Francja, Holandia i Polska, a dodatkowo wysyła towar do ponad 20 krajów na całym świecie. Sukces MandM Direct zawdzięcza zaangażowaniu do poszukiwania największych sportowych marek po najniższych cenach, oferując do 75% cen detalicznych przez cały rok - to jest ekscytujący biznes, w którym każdy odgrywa istotną rolę.

  Misja MandM Direct

  MandM Direct jest dumny ze swojej odmienności, oferuje obniżki cen 365 dni w ciągu roku – gdzie inni detaliści oferują wyprzedaże oraz upusty, aby przyciągnąć Cię z powrotem, MandM Direct oferuje największe marki w niskich cenach każdego dnia. Sklep dokonał tego poprzez niezwykle silną współpracę ze znanymi markami oraz przez ciągłe poszukiwanie na rynkach zbytu nowych ofert dla klientów. W rezultacie, posiada olbrzymie poparcie lojalnych klientów, którzy odkrywają sekrety MandM Direct od wielu lat. MandM Direct szczyci się rozległą historią, która wskazuje, że posiada umiejętność nieustannego zadowalania klientów - oni kochają to co MandM Direct robi i rozpoznają go jako odkrywcę wspaniałych ofert największych marek odzieżowych, sportowych oraz ubrań wyjściowych na całym świecie.

  Oferta MandM Direct

  Kupować online na MandM Direct można 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Możesz założyć konto, to bardzo proste i pozwala Ci na łatwiejsze zamawianie, bez potrzeby wypełniania danych personalnych za każdym razem, gdy postanawiasz dokonać u MandM Direct zakupu. Dzięki założeniu konta będziesz mógł również regularnie otrzymywać wiadomości mailowe z ekskluzywnymi promocjami i specjalnymi ofertami. MandM Direct obecnie akceptuje płatności przez karty debetowe i kredytowe: Visa, Visa Debit i MasterCard. Wystarczy, że wybierzesz preferowaną metodę podczas dokonywania płatności. Starając się wprowadzić rozwiązania ograniczające zużycie papieru, w ciągu następnych 12 miesięcy MandM Direct zaprzestanie załączać do przesyłek papierową kopię noty informacyjnej (opis co znajdowało się w Twoim zamówieniu i informacje na temat ewentualnych zwrotów). Twoja nota wysyłkowa zawierająca numer zamówienia i informacje o zasadach zwrotów zostanie wysłana na Twój e-mail. Sprawdź swój e-mail wysyłkowy, który będzie wysyłany zawsze, kiedy przesyłka zostanie wysłana do Ciebie z magazynu MandM Direct.

  Polityka zwrotów

  MandM Direct dąży do tego, aby zwrot artykułów nastepowal w ciągu 7 dni, a zwrot kosztów w ciągu 14 dni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony/-a z zakupionego towaru, możesz go do MandM Direct zwrócić (jedynie towar nie używany i nie noszony) w przeciągu 28 dni, a MandM Direct zwróci koszt jego zakupu. MandM Direct prosi o wypełnienie formularza zwrotu, który znaleźć można na podsumowaniu zamówienia, dokładnie zaznaczając, który produkt jest zwracany. Jeśli produkt zostanie uznany za nadający się do zwrotu, otrzymasz zwrot na konto bankowe powiązane z kartą, która została użyta do dokonania płatności.

  Podziel się opinią!

  Podziel się swoją opinią na temat MandM Direct! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci MandM Direct otrzymają niezbędne informacje. Każda opinia jest dla nas ważna.

  MandM Direct
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MandM Direct

  Twoja opinia