malpiszon : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

malpiszon

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Magdalena
Zakup metalowych drabinek gimnastycznych od MAŁPISZON to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam jako rodzic. Drabinki są solidne i wytrzymałe - testowane na 230 kg, co daje mi poczucie be...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ocena: 5/5 Tytuł: Wysoka jakość metalowych drabinek MAŁPISZON

  Zakup metalowych drabinek gimnastycznych od MAŁPISZON to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam jako rodzic. Drabinki są solidne i wytrzymałe - testowane na 230 kg, co daje mi poczucie bezpieczeństwa przy ich użytkowaniu przez dzieci. Cieszę się również, że produkty te posiadają certyfikaty jakości oraz wzbogacone są w różnego typu akcesoria do ćwiczeń gimnastycznych. Warto także wspomnieć o tym, że montaż drabinek był łatwy i przebiegł bez problemów dzięki czytelnym instrukcjom montażowym dostarczonym przez producenta. Moje dzieci bardzo polubiły tę innowacyjną formę ruchu i zabawy, a ja widzę postępy w ich rozwoju motorycznym. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z zakupu u MAŁPISZON i polecam produkt każdemu rodzicowi szukającemu wysokiej jakości sprzętu sportowego dla swojego dziecka.


Inni również oglądali

Logo Oznaczone

Oznaczone

2 opinie

O firmie Oznaczone Oznaczone to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiot&oa...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo Carter's

Carter's

1 opinie

Opinie o Carter's: Przegląd branży i recenzjeBranża odzieżowa to dynamiczne środowisko, w którym zachodzi ciąg...

Logo OshKosh B'gosh

OshKosh B'gosh

1 opinie

Kategoria Odzież Dziecięca - Opinie i RecenzjeJednym z najważniejszych aspektów podczas zakupów online jest możli...