NiezależnaOpinia

  Opinie MALL.PL

  To międzynarodowa firma po dziesięciu latach rozwoju strona internetowa sklepu stała się wiodącą i preferowaną platformą w branży e-comerce. Profesjonalny zespół obsługi klienta zawsze służy do odpowiadania na zgłoszenia i pytania związane z Twoimi zamówieniami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Asortyment

  Wybór towarów tu jest nie prosto szeroki — on jest ogromny. Dany placyk może zaproponować laptopy, tablety, przeróżne gadżety, elektronarzędzia, męska i żeńska odzież, obuwie, biżuteria, zegarki, akcesoria, towary dla domu, dla turyzmu, zabawki dla dzieci i nawet intymne zabawki dla dorosłych. W ogóle, tu jest praktycznie wszystko, co wytwarza się w Chinach. Mall.pl – to taki Aliexpress w miniaturze. Przy czym ceny wielu produktów należą do najniższych w Internecie.

  Jak zarejestrować się w Mall.pl?

  Formularz rejestracyjny jest prosty i bezpośredni. W odpowiednich polach wpisz swój login, adres e-mail, hasło dwa razy, powtórz captcha (tak chroni sklep przed automatyczną rejestracją) i kliknij przycisk "Utwórz konto".

  Jak zamawiać i płacić za towary?

  Na stronie każdego produktu znajdziesz wyczerpujące informacje na jego temat. Tutaj są wysokiej jakości zdjęcia towarów, wraz z pełnym opisem i informacjami na temat dostawy, i oferuje ceny hurtowe, a także opinie innych kupujących razem dodatkową informacją. «Lista zamówień” to kompletna lista Państwa zamówień, uszeregowanych dla szybkiej orientacji od najnowszych po najstarsze. Każde zamówienie posiada swój unikatowy numer, który jest ważny dla komunikacji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i przy osobistym wyszukiwaniu towaru. Na liście zobaczą Państwo również datę utworzenia zamówienia, łączną cenę i aktualny status zamówienia.

  Po rejestracji możesz wejść do książki adresowej i dodać adres dla dostawy. Możesz również zarejestrować te informacje później (podczas składania pierwszego zamówienia), ale zrobimy to od razu. Zameldować tę informację można i później (w trakcie załatwienia pierwszego zamówienia), ale zrobimy to od razu. Wszystkie dane dla dostawy wpisujemy tylko łacińskimi literami – to złota reguła przy kupnach w zagranicznych sklepach. Pola, zaznaczone czerwoną gwiazdką, są obowiązkowe do wypełnienia. Jak zawsze określasz swój adres e-mail, imię i nazwisko, adres, miejscowość, region, kraj i kod pocztowy. Nic skomplikowanego.

  Wysyłka

  Kupujący Mall mają kilka dostępnych opcji dostawy: Bezpłatna: dostawa zajmuje od 10 do 30 dni. Klient nie otrzymuje numeru śledzenia - nie będzie mógł śledzić lokalizacji towarów. Płatna dostawa. Koszt wysyłki składa blisko 2 dolarów — towar przychodzi za 2-3 tygodniów. Osoby, które zamówiły smartfon z magazynu w Hong Kongu (HK), nie będą mogły korzystać z usług polskiej poczty bezpośredniej. Płatna dostawa z EMS Express. Usługi EMS kosztują od 10 do 12 dolarów. Klient otrzymuje numer ścieżki. Czekanie potrwa od 7 do 15 dni roboczych. Obecność bezpłatnej dostawy – ogromna przewaga Mall. Na tymże Aliexpress teraz «we dnie z ogniem» nie odszukasz towary, które sprzedawcy zgadzali się by odprawić gratis.

  Recenzje klientów

  Kupiłeś/-aś produkty Mall.pl? Jesteś zadowolony? Otrzymałeś zamówienie w terminie? Czy zawierało dokładnie to, co zamówiłeś/-aś? W jakim stanie były otrzymane produkty? Podziel się swoim doświadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszłych klientów.

  MALL.PL
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MALL.PL

  Twoja opinia