100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

B
Basia
Wiele opinii wydaje mi się być sponsorowana, a niektóre zdjęcia z pewnością , szczególnie to pierwsze z lokami, na innej stronie widziałam tę samą wersje z lokami w kolorze kasztanowym. Preparat j...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  produkt

  Wiele opinii wydaje mi się być sponsorowana, a niektóre zdjęcia z pewnością , szczególnie to pierwsze z lokami, na innej stronie widziałam tę samą wersje z lokami w kolorze kasztanowym.
  Preparat jest bardzo drogi , a skoro taki rewelacyjny ,to dlaczego producent kusi klienta darmowym opakowaniem przy zakupie kilku . Dla mnie takie chwyty zawsze tracą jakim naciąganiem kupującego. Niby możesz zwrócić ale tak naprawdę to zanim zdecydujemy się na zwrot stwierdziwszy że to nie za bardzo działa, to albo już nam się nie chce tego zrobić, albo zużyjemy wszystko i wmawiamy sobie że niby chyba jest lepiej dla poprawienia sobie humoru że tyle kasy za takie nikłe efekty.
  Nie wiem czy go kupię . Fakt że mam problem z wypadaniem i sama nie wiem co robić. Wyzbyć się przyjemności w postaci kawy? Pilnować co się je jak u niemowlaka? Bo stres zawsze będzie jakiś mniejszy lub większy. Czy też wywalić kasę na preparat jak ten, brać go minimum pół roku żeby efekty były jako tako zauważalne na głowie w postaci odrastających wlosow.
  Bo nie mówcie mi że to pierwsze zdjęcie ,jeżeli nawet jest efektem tego preparatu, to dziewczyna brała go kilka tygodni . Wlos rośnie ok 1 cm miesiecznie, więc zanim się wzmocni i zacznie rosnąć nowy, a potem urośnie do takiej długości w pięknej zdrowej formie to policzcie sobie.
  Co o tym myślicie , tylko proszę niech tutaj producent nie odpowiada tylko ktoś kto faktycznie ma problem z wypadaniem włosów .


Inni również oglądali