Leroy Merlin

Wszystkie opinie

Leroy Merlin

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Monika
W dniu 29.07.2021 zostało złożone zamówienie oraz wpłacona zaliczka w wysokości połowy wartości zamówienia. Czas oczekiwania na zamówienie to 14 dni roboczych!!!!!!! Grzecznie czekałam aż ten czas ...Czytacz dalej
M
Monika
nie dotrzymują terminów. i tyle w tym temacie. po miesiącu czekania proponują kolejne dwaCzytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zamówienie

  W dniu 29.07.2021 zostało złożone zamówienie oraz wpłacona zaliczka w wysokości połowy wartości zamówienia. Czas oczekiwania na zamówienie to 14 dni roboczych!!!!!!! Grzecznie czekałam aż ten czas minie. W 13tym dniu od zamówienia zadzwoniłam do projektanta zapytać co się dzieje, dlaczego nie dostaję powiadomienia o tym że zamówienie jest gotowe. Okazuje się, że moje nazwisko się zgadza na kosztorysie jednak adres oraz numer telefonu klienta niestety już nie. Poza tym uzyskałam informację od pana że zamówienie przyjechało już 13.08 a ja dzwoniłam 17.08 czyli w 13tym dniu roboczym od dnia zamówienia. Okazuje się że mojego zamówienia nikt nie skompletował(!!!!) i nagle zgubiła się fuga która była zamawiana, może się sprzedała, może zniknęła, nikt tego nie wiedział. Pan miał ustalić z kierownikiem czy może skompletować mi zamówienie z fugą 2x po 2,5kg ale w cenie jak za 5kg które zamawiałam. Czekałam godzinę na kontakt, wysłałam smsa do pana że czekam na telefon jednak nie raczył oddzwonić. Po raz kolejny musiałam dzwonić sama. Fuga się jednak odnalazła bo ponoć kolega włożył ją pod stół!!!!!!!!!! Następnie umówiliśmy dostawę na sobotę 21.08. Ponieważ zrezygnowałam z chorej opłaty za wniesienie zamówienia załatwiłam sobie ludzi do pomocy na ten dzień.
  A teraz do brzegu. Dostawa została umówiona na godzinę od 16.00 do 17.59. O godzinie 16.21 dostaje telefon z magazynu ze płytek nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostawa może przyjechać w poniedziałek. Nie zgodziłam się bo w mieszkaniu czekali znajomi do wnoszenia. Pan który dzwonił miał sprawę załatwić i do mnie oddzwonić. Nie oddzwonił. Zadzwoniłam o godzinie 17.00. Odebrała jakaś pani- niestety nie dosłyszałam nazwiska (a bardzo szkoda) gdyż potraktowała mnie skandalicznie. Miała pójść na magazyn i dowiedzieć się co się wydarzyło i oddzwonić. Do tej pory pewnie jeszcze tam idzie skoro nie oddzwoniła tak mniemam. Prosiłam żeby skontaktował się ze mną kierownik jeśli sprawa nie zostanie wyjaśniona jednak chyba zapomniała mu przekazać. Dzwoniłam kilka razy, przełączano mnie na działy na których nikt nie odbierał!!!!!! Po kolejnym oczekiwaniu około godziny 17.30 zadzwoniłam ponownie i odebrał pan bodajże Michał z magazynu, poinformował że sprawdzi co się dzieje i po raz kolejny oddzwoni. Jedyny człowiek który oddzwonił oraz łaskawie się pofatygował na ten magazyn i zwyczajnie się dowiedział co się dzieje z zamówieniem. Jakimś cudem płytki się znalazły(!!!!) i dokładnie o 18.00 zamówienie przyjechało.
  Czy to jest poważne?????????
  To co się wydarzyło jest skandaliczne i niedopuszczalne. Czy ja te rzeczy biorę za darmo, że łaskę mi zrobiliście? Zapłaciłam 8700zł za to zamówienie i za przywiezienie też więc co to za żałosne traktowanie za moje własne pieniądze.
  To jaki macie tam bałagan to w głowie mi się nie mieści. A traktowanie człowieka to jakiś koszmar. Może pora się zastanowić bo ludzie mają gdzieś klientów ale pewnie wychodzą z założenia że jaka płaca taka praca. Olewka.
  Gdyby nie to że pan projektant zrobił nam ładny projekt, zamówienie bym anulowała jednak to są ostatnie zakupy w tym sklepie. Mieliśmy jeszcze kupować płytki do kuchni i meble ale nic więcej nie zamówię choćby byli jedynym marketem budowlanym na ziemi. Nie mam zamiaru się użerać i wydzwaniać do niekompetentnych ludzi.
  A dodatkowo proszę pouczyć projektanta, żeby w pierwszej kolejności wspominał przy projektowaniu o tym, które rzeczy są od ręki a na które trzeba czekać 14 dni roboczych bo może komuś się spieszyć i ma umówionego fachowca. Ja wolałabym mieć wybór a nie pan mi zaprojektował z takimi płytkami po czym mówi że muszę czekać. Gdybym wiedziała, że mam czekać tyle czasu i mieć takie problemy jakie się wydarzyły wybrałabym to co jest dostępne w sklepie od razu. Jedynie projekt wykonał dobrze. Przełączanie na dział gdzie nikt nie odbiera jest niedopuszczalne. Ci ludzie myśleli że nie będą mieć za to żadnych konsekwencji i mogą mnie tak traktować? To jakieś żarty. Zdobędę się na trud oraz poświęcę swój bardzo cenny czas i w każdym miejscu gdzie będzie można zostawić ocenę ją zostawię adekwatnie do opisanej sytuacji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zamówienie usługi montażu kuchni

  nie dotrzymują terminów. i tyle w tym temacie. po miesiącu czekania proponują kolejne dwa


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...