14% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

B
Barbara
Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej raz w roku przerabiałabym jakiś pokój, ale na szczęście mąż mnie powstrzymuje. Ku mojej radości niedawno zrobiliśmy konkretny remon...Czytacz dalej
M
Mikolaj
Szanowni Państwo, to jeden z najgorszych sklepów internetowych. Obsługa klienta nie jest w stanie od 2 tygodniu udzielić mi wiążącej odpwiedzi kiedy mogę spodziewać się zamówionej sofy. Przy składa...Czytacz dalej
M
Maciej
Nasze doświadczenie z Lectus24 to ciąg frustracji i najgorsza konsumencka „przygoda” jaką pamiętam. Deklarowane terminy realizacji to całkowita fikcja. Producent czy dostawca robią dosłownie co chc...Czytacz dalej
A
Adrian
Nie polecam produkt tandetny rozpada się w rękach,po złożeniu reklamacji oczywiście odrzucona niby nie właściwy montaż .Czytacz dalej
J
Jakub
Tragiczna obsługa klienta. Ramie parasola pod naciskiem skurczającego się materiału pokrycia - pękło na łączeniu a firma odrzuciła gwarancję, która trwała 24m z powodu "uszkodzenia mechaniczne...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (7)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej raz w roku przerabiałabym jakiś pokój, ale na szczęście mąż mnie powstrzymuje. Ku mojej radości niedawno zrobiliśmy konkretny remont w mieszkaniu i mogłam urządzić wszystko na nowo. Bardzo szybko zorientowałam się, że można ogromnie dużo zaoszczędzić kupując wszystko lub większość rzeczy w Internecie zamiast w sklepach stacjonarnych i tak trafiłam na tą małą kopalnię złota, którą jest sklep Lectus24. Ich strona internetowa jest bardzo bogata i mają produkty w naprawdę dobrym guście, znalazłam tam całą masę inspiracji na wystrój wszystkich pomieszczeń. Sklep dobrze działa, są kontaktowi i nie ma problemów z dostawą. Ich profil na Instagramie jest bardzo inspirujący.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  sofa

  Szanowni Państwo, to jeden z najgorszych sklepów internetowych. Obsługa klienta nie jest w stanie od 2 tygodniu udzielić mi wiążącej odpwiedzi kiedy mogę spodziewać się zamówionej sofy. Przy składaniu zamówienia widniała data między 3 a 4 tygodnie. Minął 5 tydzień a obsługa klienta wciąż nie posiada wiedzy na temat zamówienia, tłumacząc się brakiem kontaktu z producentem. Sytuacja rodem z sowieckiej Rosji tudzież Polski ludowej. Zaznaczam że z góry zapłaciłem za całość zamówiania wraz z transportem a do dzisiaj nie jestem w stanie uzyskać informacji kiedy otrzymam zamówienie. Absolutnie nie polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  sofa

  Nasze doświadczenie z Lectus24 to ciąg frustracji i najgorsza konsumencka „przygoda” jaką pamiętam. Deklarowane terminy realizacji to całkowita fikcja. Producent czy dostawca robią dosłownie co chcą wg. własnych kalendarzy. Warto podkreślić pogardliwe podejście do klienta: kiedy próbujesz grzecznie ustalić, co dzieje się z Twoim – opóźnionym o tygodnie – meblem, jesteś sprowadzany do parteru tekstem „sprawdzę i oddzwonię”. Kontakt oczywiście raz za razem nie następuje, a ty czujesz się jak ten śmieszny facet z „Poranku kojota”.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Konsola na złotych nogach

  Nie polecam produkt tandetny rozpada się w rękach,po złożeniu reklamacji oczywiście odrzucona niby nie właściwy montaż .


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Parasol ogrodowy

  Tragiczna obsługa klienta. Ramie parasola pod naciskiem skurczającego się materiału pokrycia - pękło na łączeniu a firma odrzuciła gwarancję, która trwała 24m z powodu "uszkodzenia mechanicznego oraz, że czas rękojmi to nie 24 miesiące a 12". Unikajcie zakupów w tej firmie, gdyż to kolejna firma krzak, która nie ponosi odpowiedzialności za swoje produkty.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Stół ogrodowy

  Oszuści, przestrzegam przed tym sklepem. Mimo dowodów w jakim stanie przyjechał zamówiony stół, wmawiają mi że to mój problem bo zdjęcia przy odbiorze nic nie znaczą jeśli podpisałem się pod odbiorem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Biurko, komoda

  Nie polecam! Okropnie slabe, zle wykonane i WADLIWE MEBLE. Sprzedaja z wadsmi, rysami, brakami, uszkidzenismi. Tuszuja bezcxelnie jakimis chyba pisakami i wysylaja. A nakgorsze, ze przy reklamacji nie uznaja swojej winy tylko na dodatek wrabiaja klienta! Mowia, ze nie uznaja reklamacji, bo to klient sobie uszkodxil meble! Chamscy, bezczelni i drwiacy w kontakcie z klientem. DNO!


Inni również oglądali