Komputronik

Wszystkie opinie

Komputronik

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Komputronik

Zastanawiasz się nad zakupami w Komputroniku? Chcesz poznać opinie klientów o tym sklepie i jego ofercie? Na naszej stronie znajdziesz rzeczowe komentarze na temat usług i oferty sklepu Komputronik. Możesz tu liczyć na feedback osób, które korzystały w przeszłości lub nadal korzystają z tego sklepu. Zapoznaj się z opiniami i zdecyduj, czy Komputronik to miejsce, gdzie warto zrobić zakupy.

O firmie Komputronik
Komputronik to polska sieć sklepów, która zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego i urządzeń RTV oraz AGD. Firma na rynku istnieje już od 1996 roku, a aktualnie plasuje się w TOP10 największych spółek teleinformatycznych w Polsce. Od 1998 roku działa sklep internetowy Komputronik, który cieszy się dużą popularnością. W 2009 roku za swoje działania i sprzedaż w internecie Komputronik zdobył ogromne wyróżnienie, bo zajął pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych. Od 2007 roku spółkę Komputronik możemy znaleźć na polskiej giełdzie papierów wartościowych (GPW). Oferta Komputronika to ponad 100 tys. produktów m.in. w takich kategoriach jak smartfony, akcesoria gamingowe, laptopy, smartwatche i akcesoria, małe AGD, Smart Home i wiele innych. Na ten moment to jeden z najbardziej zaufanych sklepów internetowych w Polsce. Aktualnie spółka zatrudnia ponad 1 tys. pracowników i posiada ponad 100 sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

Asortyment
Choć Komputronik znany jest głównie ze sprzedaży sprzętu komputerowego, to ich oferta wcale nie ogranicza się tylko do tego typu sprzętu. W ofercie sklepu znajdziemy także RTV i AGD, laptopy, tablety i smartwatche. Firma coraz prężniej rozwija się pod względem oferty SmartHome, gdzie oferuje produkty dla inteligentnego domu takie jak asystenci głosowi, inteligentne czujniki, inteligentne oświetlenie, kamery, wideodomofony, inteligentne ogrody domowe, inteligentne zamki i wiele więcej. W asortymencie znajdziemy również duży wybór akcesoriów i urządzeń fotograficznych oraz video. Oprócz inteligentnych urządzeń domowych możemy znaleźć również te klasyczne jak np. mopy, oczyszczace, nawilżacze i inne.

Usługi Komputronik
Komputronik oprócz standardowej sprzedaży i pełnienia funkcji sklepu z elektroniką, pełni również inną, ważną rolę. Spółka stworzyła środowisko specjalistów, serwisantów i doradców, których celem jest zaspokojenie wymagań każdego klienta. W Komputroniku możemy liczyć na takie usługi jak transport do domu, wsparcie techniczne, różnego rodzaju finansowanie zakupu sprzętu, czy też jego konfigurację. Oprócz tego dostępne są również płatności dla firm, personalizacja urządzeń, możliwość pozyskania kart podarunkowych i prepaidowych oraz usługi serwerowe.

Sklepy stacjonarne Komputronik
Komputronik to sieć ponad 100 sklepów stacjonarnych, które rozmieszczone są po całej Polsce. Sklepy znajdziemy w największych miastach takich jak Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Lublin, czy Białystok.

Opinie klientów i komentarze o sklepie Komputronik
Masz doświadczenie ze sklepem Komputronik? Jeśli tak, to fantastycznie, bo będziesz mógł nam powiedzieć o nim coś więcej. Jak oceniasz zakupy? Jak szybko Twoje zamówienie zostało zrealizowane? Zamawiałeś sprzęt online, czy może kupowałeś stacjonarnie? Jak oceniasz jakość zakupionych produktów? Czy masz może jakieś doświadczenie ze zwrotami lub reklamacjami w Komputroniku? Być może wiesz z własnego doświadczenia, do której godziny najlepiej złożyć zamówienie, żeby przyszło na następny dzień? Która metoda dostawy jest według Ciebie najszybsza? Poświęć chwilę i postaraj się podzielić swoją wiedzą na ten temat w komentarzu. Wiele osób rozważa zakupy w Komputroniku, a całkiem mozliwe, że to właśnie Ty rozwiejesz ich wątpliwości.