KaszmirowySen

Wszystkie opinie

KaszmirowySen

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Aneta
aneta Nie polecam 1/5 Wystawiono dzisiaj Kontakt do momentu dostawy rewelacyjny , następnie jak zgłosiłam uszkodzenie materaca po dostawie . To niestety pierwsza odpowiedź to od razu sugestia...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  materac


  aneta Nie polecam
  1/5 Wystawiono dzisiaj
  Kontakt do momentu dostawy rewelacyjny , następnie jak zgłosiłam uszkodzenie materaca po dostawie . To niestety pierwsza odpowiedź to od razu sugestia że sama uszkodziła materac . Pisałam ze po rozpakowaniu z folii był na materacu rozcięcie w raz z brudem smarem . Nikt nie zweryfikował czy podczas produkcji czy pakowania nie zostało to uszkodzone tylko od razu zostałam ja o to posadzona. Nie wiem jaki maja system czy maja kamery na produkcji aby to zweryfikować .Nie podoba mi się że nikt nie zweryfikował tylko od razu mnie posadził o uszkodzenie. Prosiłam tylko u wysyłkę nowego nie uszkodzonego pokrowca , zaproponowali mi w zamian poduszki po co mi poduszki ja chcę otrzymać pełnowartościowy towar. Teraz jest brak kontaktu nikt nie odpowiada na mojego kolejnego emaila.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

132 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...