100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

P
Patrycja
Zapłaciłam około 20 USD czyli prawie 10 zł za kostium kąpielowy, którego nie mogę użyć z powodu niewłaściwych proporcji ich produktu (miseczki były czyste przy moim gardle, gdy ramiona były prawid...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kostium

  Zapłaciłam około 20 USD czyli prawie 10 zł za kostium kąpielowy, którego nie mogę użyć z powodu niewłaściwych proporcji ich produktu (miseczki były czyste przy moim gardle, gdy ramiona były prawidłowo ułożone) i nie chcą pozwolić na wyjątek w zwrocie, że ja nie miał nad tym kontroli (próbowałem co tydzień przez 2 miesiące wrócić do Walmart i nie mogli zrealizować zwrotu, ponieważ FedEx nie dał im potrzebnych etykiet), a po wielu e-mailach w obie strony Joybuy oczekuje, że przyjąć tylko 30% zwrotu?? Nie będę znowu kupować od Joybuy. Joybuy nie może właściwie wyprodukować produktu, nie może przyjąć produktu z powrotem i nie jest w stanie pomóc swoim klientom. To mój wysiłek, aby pomóc innym lepiej wykorzystać swoje pieniądze, kupując od bardziej profesjonalnej firmy.


Inni również oglądali