NiezależnaOpinia

  Opinie Intimina

  Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzymaniem moczu? Jednym z głównych przyczyn tego problemu są słabe mięśnie dna miednicy, które są odpowiedzialne za utrzymanie moczu w pęcherzu. Jeżeli chcemy uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości, należy zadbać o kondycję mięśni dna miednicy regularnie je ćwicząc. Pozwól firmie Intimina sobie w tym pomóc. W ofercie Intimina znajdziesz 2 wyroby medyczne, które ułatwią Ci codzienny trening tak ważnych mięśni kobiecego ciała. Zajrzyj na www.intimina.pl i dowiedz się więcej o Kegel Smart oraz Laselle. Gotowe na weekend? Czy wielkie wyjścia podczas „tych dni” wzbudzają u Was poczucie niepewności? Pozwólcie Intiminie zadbać o swój komfort, a jedynym zmartwieniem będzie wybór kreacji na wieczór. Czuj się pewnie. Czuj się sexy każdego dnia. Bez wyjątków. Kubki menstruacyjne mogą wydawać się Cię zupełnie nowym produktem. Jednak czy wiecie, że zarówno kubeczki jak i jednorazowe tampony zostały wymyślone w tej samej dekadzie? Kobiety od tysięcy lat szukały skutecznej i dobrej ochrony podczas trwania okresu. Jednak kiedy znaleziono idealne rozwiązanie w postaci kubeczków, potrzeba było jeszcze prawie 80 lat, by stały się one popularne.

  Hihiena osobista z Intimina

  Według Światowej Organizacji Zdrowia, nietrzymanie moczu (NTM) to niezależny od woli wyciek moczu przez cewkę moczową, który w efekcie stanowi problem socjalny i higieniczny. Wyróżniamy 3 stopnie tego problemu:

  - nietrzymanie moczu podczas kaszlu, śmiechu czy kichania.

  - nietrzymanie moczu podczas wysiłku: biegania, ćwiczeń fizycznych.

  - nietrzymanie moczu podczas stania.

  Według statystyk, w Polsce problem ten dotyczy około 4 milionów osób, z czego większość to kobiety. Intimina pomoże Ci walczyć z tą kłopotliwą dolegliwością. Nie jesteś sama. Czy zaprzyjaźniłyście się już z Ziggy Cup? To jedyny kubeczek menstruacyjny, który pozwala cieszyć się życiem intymnym podczas „tych dni”. Jeżeli cenisz sobie wolność, komfort oraz brak ograniczeń - ten kubeczek został stworzony właśnie dla Ciebie.

  Oferta Intimina

  Kupujac produkty Intimina, klient ma możliwość uiszczenia ceny:

  a) przelewem na numer konta bankowego Intimina,

  b) płatnością w systemie payu,

  c) zapłata kartą płatniczą,

  d) gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy.

  Dostawa jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Dostawa zamówionych towarów Intimina odbywa się przesyłką kurierską. Koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania zamówienia. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez klienta zamówienia w przypadku płatności za pobraniem, natomiast w przypadku płatności metodą payu lub przelewem termin dostawy wynosi od 2 do 4 dni roboczych licząc od dnia uregulowania płatności.

  Reklamacje dotyczące towarów

  Wyjątkowość produktów Intimina sprawia, że zdecydowana większość kobiet, która je wypróbowała poleca innym. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przekazu komunikatów i danych sklep internetowy podejmuje środki techniczne i organizacyjne odpowiednie do stopnia zagrożenia bezpieczeństwa świadczonych usług Intimina, w tym środki służące zapobieganiu pozyskiwania i modyfikacji przez osoby nieuprawnione danych osobowych przesyłanych w Internecie. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw klienta należy kierować na adres emailowy Intimina.

  Podziel się opinią

  Czy masz wiedzę na temat Intimina? Czy polecasz skorzystać z oferty tej firmy? Daj nam znać! Każda opinia pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Intimina
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Intimina

  Twoja opinia