GERRY WEBER Opinie

: 3
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2020-01-15
Uważajcie na ten sklep - oszuś
Potwierdzam opinie poprzedniczek. Opłaciłam przesyłkę. Pieniądze zostały pobrane z mojego konta...Czytacz dalej
Natalia

Najwięcej głosów recenzja

  2019-12-12
zamówienia
Złożyłam w sklepie dwa zamówienia na znaczne kwoty, które opłaciłam z góry. Jak na razie dostałam...Czytacz dalej
Lidia

Opinie (3)

  (0)

 (0)

  (0)

  (0)

  (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Uważajcie na ten sklep - oszuści


  Potwierdzam opinie poprzedniczek. Opłaciłam przesyłkę. Pieniądze zostały pobrane z mojego konta a towaru nie otrzymałam. Od początku stycznia wysyłam tam mejle, ale jak dotąd bez odpowiedzi. Początkowo jeszcze dzwoniłam do nich ale teraz już nie można się dodzwonić ani na numer 800 520 118 50, ani na numer w warszawie- 22 307 2644.
  Ten sklep nigdy nie był dobry, ale teraz to już katastrofa. Pozostaje tylko podjęcie kroków prawnych.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Gerry Weber sklep internetowy

  Moja opinia jest zdecydowanie negatywna.Kupiłam sukienkę w listopadzie, dokonałam jej zwrotu natychmiast po otrzymaniu ze względu na zły rozmiar i od tej pory zaczyna siegehenna z tym sklepem-albo nie odbierają telefonu , albo odbierają po niemiecku a jeśli już mam szczęście i dodzwonię się do kogoś mówiacego po polsku to dowiaduje się ze moja paczka ze zwrotem do nich nie dotarła, gdy tłumaczę że można prześledzić szczegółowo drogę tej przesyłki najpierw na stronioe PP a następnie na stronie DHL to i tak to nic nie daje.To są oszuści którzy nie oddają pieniędzy za zwrócony towar-jeśli nie chcecie mieć kłopotu to nie kupujcie w sklepie Gerry Weber!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zamówienia

  Złożyłam w sklepie dwa zamówienia na znaczne kwoty, które opłaciłam z góry. Jak na razie dostałam dwa maile przypominające o płatności (zamówienie i zapłata z 30.11). Brak kontaktu ze sklepem. Nie ma z kim wyjaśnić sprawy. Na maile nikt nie odpowiada a przesyłek brak. Niestety pachnie to oszustwem. Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie i nie polecam tego nikomu.


Inni również oglądali