Fryzomania : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Fryzomania

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Sawicka
Fryzomania to niezwykle profesjonalna i obszerna hurtownia oraz sklep fryzjerski, w którym odnajdą się zarówno doświadczeni fryzjerzy, jak i początkujący stylisty. Asortyment obejmuje ponad 20 tysi...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wyznanie o miłym przeżyciu w Hurtowni FryerjskieJ

  Fryzomania to niezwykle profesjonalna i obszerna hurtownia oraz sklep fryzjerski, w którym odnajdą się zarówno doświadczeni fryzjerzy, jak i początkujący stylisty. Asortyment obejmuje ponad 20 tysięcy produktów o wysokiej jakości, co stawia Fryzomanię na podium największych hurtowni fryzjerskich w Polsce. Zamówienie można złożyć przez stronę internetową, a już następnego dnia cieszyć się dostarczonymi produktami. Co ważne, cena za produkty jest bardzo konkurencyjna i przystępna dla każdego. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fachową kadre sklepu - doradzą oni w zakresie wyboru właściwych kosmetyków czy też aparatów do stylizacji włosów. Podsumowując, jeśli szukasz miejsca gdzie dokładnie dobierze się najlepszy sprzęt dla zapewnienia perfekcyjnej stylizacji włosów - Fryzomania to idealny wybór!


Inni również oglądali

Logo Lyko

Lyko

1 opinie

EntradaLyko es conocido por ofrecer productos para el cuidado del cabello y la piel de la más alta calidad. Antes de realizar una compra en ...

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo eKobieca

eKobieca

1 opinie

Opinie o eKobieca - Twoje centrum makijażu i pielęgnacjiBrancha makijażu i pielęgnacji cieszy się rosnącą popula...