100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2021-11-28
kilka produktów
Sklep dba o klienta. Zamówiłam spodnie, których niestety zabrakło na stanie sklepu. W ramach prze...Czytacz dalej
L. G.

Opinie (1)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Sklep dba o klienta. Zamówiłam spodnie, których niestety zabrakło na stanie sklepu. W ramach przeprosin zaoferowano mi możliwość zakupu towarów za kwotę o ponad połowę większą niż kosztowały legginsy. To bardzo pozytywny gratis! Dodatkowo kontakt z pracownikami był szybki i bezproblemowy, po zaktualizowaniu mojego zamówienia, w ten sam dzień zostało wysłane.
  Zamówiony "namiot plażowy samorozkładający, parawan ogrodowy UV50 błękitny Outtec" dotarł bardzo szybko. Niestety po kilku (!) rozłożeniach złamał się pałąk. Do uszkodzenia doszło w miejscu łączenia pałąka; prawdopodobnie metalowa obejma, która łączyła pałąk była wadliwie zaciśnięta, pałąk wysunął się z niej, doszło do nieprawidłowego rozkładu naprężeń, co spowodowało pęknięcie. Opisałem problem podczas kontaktu telefonicznego i zaproponowałem przesłanie zdjęć. Okazało się, że namiot musi być wysłany do sklepu w celu oględzin. Po kilku dniach uszkodzony namiot wrócił do mnie, reklamacja została odrzucona, gdyż uznano, że jest to uszkodzenie mechaniczne. O tym, że doszło do uszkodzenia mechanicznego było wiadomo na etapie rozmowy telefonicznej. Nie powinno jednak dojść do takiej sytuacji po kilkakrotnym użyciu namiotu, zgodnie z instrukcją. Dlatego napisałem odwołanie. Poproszono o ponowne wysłanie namiotu. Reklamacja została ponownie odrzucona. W uzasadnieniu oprócz tego, że namiot uległ uszkodzeniu mechanicznemu, bo był źle rozkładany, dowiedziałem się jeszcze, że był zgodny z umową i pozbawiony wad. Wybierając namiot kierowałem się opiniami innych użytkowników ( wybrany produkt był co prawda najdroższy, ale miał najlepsze opinie - same pozytywne), dlatego postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami kolejnymi kupującymi. Niestety nie zamieszczono mojej negatywnej opinii na temat produktu na stronie, a dodałem ją ok. miesiąc temu. Jestem niezadowolony z obsługi klienta w tym sklepie, uważam że sprawę reklamacji można było poprowadzić w inny sposób bez narażania mnie na stratę czasu i pieniędzy związanych z dwoma wysyłkami reklamowanego produktu.


Inni również oglądali