FoodSaver Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-07-10
foodsaver
Od dłuższego czasu zastanawiałam się co zrobić, żeby nie marnować tyle jedzenia. W dobie koronawi...Czytacz dalej
Joanna

Opinie (1)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  foodsaver

  Od dłuższego czasu zastanawiałam się co zrobić, żeby nie marnować tyle jedzenia. W dobie koronawirusa zaczęłam robić spore zapasy, żeby nie wychodzić tak często z domu. Część wędlin i sera w plastrach niestety nie doczekała się zjedzenia, wylądowała w koszu na śmieci. Z pomocą przyszła mi zgrzewarka do pakowania próżniowego Foodsaver. Już nie wyrzucam wędlin, ani sera, nie marnuje żywności, a w mojej lodówce w końcu zapanował ład i porządek. Moja kuchnia stała się jeszcze bardziej funkcjonalna z takim sprzętem.
  Nie trzeba nawet czytać instrukcji obsługi. Otwierasz zgrzewarkę i jest instrukcja obrazkowa. Wkładasz do woreczka np. kiełbasę, następnie układasz w zgrzewarce w zdejmowanej tacce koniec woreczka, dociskasz mocno obustronnie zamykając zgrzewarkę, zapala się dioda i wciskasz prostokątny guzik na środku urządzenia to wszystko.


Inni również oglądali