NiezależnaOpinia

  Opinie Farfetch

  Farfetch istnieje z miłości do mody. Sklep wierzy we wzmacnianie indywidualności. Misją Farfetch jest być globalną platformą technologiczną luksusowej mody, łączącą twórców, kuratorów i konsumentów. Farfetch obsługuje modułową platformę technologiczną typu end-to-end zbudowaną w celu połączenia luksusowego ekosystemu mody na całym świecie. Wizją Farfetch było stworzenie jednego systemu operacyjnego, który mógłby sprostać złożonym wymaganiom zarówno konsumentów, jak i sprzedawców luksusowych. Platforma Farfetch jest oparta na zastrzeżonym stosie technologii, obsługującym interfejs API, który stanowi podstawę dla trzech głównych komponentów: aplikacji, usług i danych.

  Misja Farfetch

  Farfetch obsługuje jedyny prawdziwie globalny luksusowy rynek cyfrowy w skali, w której miłośnicy mody na całym świecie mogą robić zakupy dla niezrównanej gamy niesamowitych produktów z najlepszych światowych marek i butików. Na dzień 31 grudnia 2018 r. na rynku Farfetch dostępnych było ponad 1000 różnych marek, od marek dziedzictwa po nowych projektantów. Konsumenci Farfetch mogą robić zakupy w różnych kategoriach, w tym odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, vintage, doskonałych zegarków i biżuterii, a Farfetch wysyła zamówienia do ponad 190 krajów na całym świecie. Farfetch oferuje szeroki zakres usług dla konsumentów, aby zakupy na Farfetch były wspaniałym doświadczeniem. Sklep internetowy Farfetch oferuje zlokalizowane strony internetowe w 13 językach lokalnych, wielojęzyczną obsługę klienta i świetne opcje dostawy, w tym dostawę tego samego dnia w 19 głównych miastach na świecie i sklep F90 do drzwi w 90 minut. Farfetch dostarcza również inspiracji, unikalnych treści i innych usług, aby pomóc swoim klientom w poruszaniu się po szerokim zakresie produktów, dostępnych w Farfetch.

  Kultowy brytyjski butik z modą i artykułami luksusowymi

  W maju 2015 Farfetch nabył Browns, kultowy brytyjski butik z modą i artykułami luksusowymi. Browns prowadzi dwa sklepy detaliczne w Londynie, South Molton Street i Browns East w Shoreditch, a także wykorzystuje aplikacje na platformie internetowej Farfetch. Własność Browns pozwala firmie Farfetch zrozumieć ekosystem luksusowej mody poprzez pryzmat butiku. Oprócz zwiększania wiarygodności Farfetch w modzie, Browns spełnia także kluczową misję pionierskich innowacji, opracowanych w ramach strategii rozszerzonego handlu detalicznego, w tym zapewnienie luksusowego środowiska butikowego w celu przetestowania technologii Farfetch Store of the Future. Browns został zakupiony w 1970 roku przez Joan i Sidney Burstein z Sir William Piggot Brown. W czasach, gdy w Wielkiej Brytanii nie było butików wielomarkowych, Joan Burstein i jej mąż Sidney kupili pierwszą z pięciu gruzińskich kamienic przy South Molton Street i zmienili bieg historii handlu i mody w Wielkiej Brytanii. Znani byli ze swojego pionierskiego ducha, po raz pierwszy wprowadzając wielu znanych już marek modowych na modę - to duch, który istnieje do dziś.

  Zwroty zakupów w Farfetch

  Jeśli zakup nie jest właściwy, możesz zwrócić go do zwrotu w ciągu 14 dni od daty dostawy, korzystając z bezpłatnej usługi zwrotu. Farfetch zaleca odesłanie przedmiotu w ciągu 7 dni od jego otrzymania, aby upewnić się, że zostanie on w odpowiednim czasie zwrócony do oryginalnej lokalizacji. Jeśli chcesz wymienić przedmiot, musisz go zwrócić i złożyć nowe zamówienie.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Farfetch

  Miałeś okazję korzystać z usług Farfetch? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Farfetch
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  zwrot błędnego produktu

  Przysłano mi nie ten kolor okularów co zamówiłam. Odesłałam z info że to pomyłka i proszę o wymianę lub zwrot całości pieniędzy. Przesyłka to koszt 85 zł. Nie był to mój błąd więc uważam że powinnam dostać całość wpłaconej kwoty. Ponadto na wymianie euro straciłam następnie 50 zł!!!!Mimo że płaciłam celowo z konta w euro.
  Porażka i oszustwo. Nie ma też możliwości kontaktu mailowego tylko drogie info line do Angli!!!!!

  Przez: Iwonka 03-08-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o Farfetch

  Twoja opinia