38% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

T
Tomasz
numeracja nie dokładna, jak to z obuwiem bywa ,odesłałem zwrot pieniędzy i ponowny zakup obuwia ,bardzo wygodne, lekkie i z noskami oraz certyfikatami bhp, polecam.Czytacz dalej
M
Maria
Odradzam z całego serca. To po co istnieje platforma Erli.pl skoro wystawia u siebie przedmioty sprzedawców, za które nie bierze odpowiedzialności. Nie mogę dogadać się ze sprzedawcą, moim zdaniem ...Czytacz dalej
G
Grzegorz
Nie polecam platformy. Miałem problem ze sprzedającym nie uzyskałem żadnej pomocyCzytacz dalej
K
Katarzyna
Zamówiłam 2 taborety kuchenne. Dokonałam opłaty. Następnego dnia znalazłam lepszą ofertę i zamówiłam ponownie jednocześnie prosząc o anulowanie pierwszego zamówienia. Do dnia dzisiejszego nie ma ko...Czytacz dalej
R
Ryszard
Nie polecam tego sklepu erli.pl.To złodzieje i oszuści!Zamówiony i opłacony towar nigdy nie doszedł.Pieniędzy również nie zwracają.Zgłoszone na policja jako wyłudzanie pieniędzy.Czytacz dalej

Wszystkie opinie (8)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty robocze

  numeracja nie dokładna, jak to z obuwiem bywa ,odesłałem zwrot pieniędzy i ponowny zakup obuwia ,bardzo wygodne, lekkie i z noskami oraz certyfikatami bhp, polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Plecak Reverse z platformy Erli.

  Odradzam z całego serca. To po co istnieje platforma Erli.pl skoro wystawia u siebie przedmioty sprzedawców, za które nie bierze odpowiedzialności. Nie mogę dogadać się ze sprzedawcą, moim zdaniem opis kupionego plecaka jest niezgodny z zachęcającym opisem i dotarł z drobnymi brakami. Chcąc dokonać zwrotu okazuje się, że ponoszę koszty przesyłek, co będzie stanowiło równowartość ceny plecaka! a Erli pośredniczy tylko w przesyłaniu maili do sklepu Reverse. Jak to tak?
  Omijać łukiem taką firmyę


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kabina prysznicowa

  Nie polecam platformy. Miałem problem ze sprzedającym nie uzyskałem żadnej pomocy


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Taborety kuchenne

  Zamówiłam 2 taborety kuchenne. Dokonałam opłaty. Następnego dnia znalazłam lepszą ofertę i zamówiłam ponownie jednocześnie prosząc o anulowanie pierwszego zamówienia. Do dnia dzisiejszego nie ma konkretnego odzewu od erli.pl. Codziennie ponawiam prośbę i pytanie kiedy otrzymam zwrot gotówki prosząc jednocześnie o anulowanie zamówienia. Nie ma odpowiedzi.
  Dzisiaj zrobiłam zwrot przez swoje zamówienie (którego nie anulowali) i otrzymałam odp. że mam odesłać towar (którego nie otrzymałam) a zwrot gotówki otrzymam pomniejszony o koszty dostawy. Ręce opadają. Chyba zapomnieli, że wg ustawy o ochronie konsumentów należy się zwrot całej gotówki łącznie z kosztami dostawy (oczywiście towaru nie otrzymałam i zwrotu gotówki pewnie też nie zobaczę).


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Jeansy

  Nie polecam tego sklepu erli.pl.To złodzieje i oszuści!Zamówiony i opłacony towar nigdy nie doszedł.Pieniędzy również nie zwracają.Zgłoszone na policja jako wyłudzanie pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Koszulka

  OSTRZEGAM przed zakupami na Erli.pl Firma Erli.pl jest platformą, która nie zapewnia ŻADNEJ ochrony kupującemu w przypadku, gdy pojawią się problemy z otrzymanym towarem. W moim przypadku sprzedawca wysłał towar niezgodny z opisem produktu, po czym odciął się od odpowiedzialności w absurdalny sposób. Nieuczciwy sprzedawca to jedno, ale od platformy zakupowej oczekiwałbym wsparcia w takiej sytuacji, natomiast tak wyglądała odpowiedź od Erli.pl:

  "Dzień dobry,

  dziękujemy za wiadomość. Rozpatrzenie reklamacji odbywa się po stronie sprzedającego. To sklep jest odpowiedzialny za przyjęcie, rozpatrzenie i dalsze procesowanie reklamacji. Erli.pl jako platforma nie jest stroną umowy i nie mamy możliwości ingerencji w reklamowany produkt ani wpływu na decyzje podjęte przez sprzedającego. W przypadku uwag dotyczących decyzji reklamacyjnej można skonsultować sytuację z UOKiK. Specjaliści udzielą porady w sprawie dalszego postępowania oraz przedstawią prawa i obowiązki dla dwóch stron umowy."


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Motoryzacja

  Ceny moze i dobre ale szybkość wysyłki żenada. Nawet po zaplacie blikiem czekasz i czekasz tydzien to mało zeby dostac przesyłkę i tak jest za każdym razem. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kosmetyk

  niestety brak realizacji od niedzieli a miało być 24 h od


Inni również oglądali