100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-01-24
lampa
W skrócie, choć to była droga przez mękę.: 1. Lampa za ok 500 zł była oznaczona jako 24h otrzymał...Czytacz dalej
Piotr

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-02-02
Kinkiet
Zakupiłam towar 3 stycznia z terminem realizacji 3-6 dni. Po dwóch tygodnia zadzwoniłam na infoli...Czytacz dalej
Izabela

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lampa

  W skrócie, choć to była droga przez mękę.: 1. Lampa za ok 500 zł była oznaczona jako 24h otrzymałem po około 8 dniach... 2. Otrzymałem produkt z zniszczonymi gwintami, 6 gwintów, 6 albo fabrycznie złych, albo używanych, sklep mi nic w tej kwestii nie wyjaśnił. 3. Zwróciłem towar i się zaczęło, nie umieli zidentyfikować przesyłki przez ok. 20 dni. MASAKRA. Dla osób, którym się chce walczyć z patologią w eComerce informacje jakie otrzymałem na maila i co było zawarte w informacji o prawie do odstąpienia: "Jeśli paczka jest prawidłowo oznaczona oraz ma z pełną dokumentację zwrotu, to zostaje wprowadzona do systemu, gdzie dopiero od tego momentu mamy 14 dni roboczych na wystawienie korekty oraz zwrot." To nie żart... A to mi na maila odpisali: "Skutki odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, z wykluczeniem kosztu dostarczenia" Żart, nie... To otrzymałem jako składowa zawartej umowy..... Dla osób nie specjalizujących się w zganieniach prawnych. BYĆ MOŻE LEPIEJ UWAŻAĆ? BYĆ MOŻE LUBISZ PROBLEMY. Kupuję online 40 do 100 przesyłek rocznie od kilku lat. Nigdy nie spotkałem się z takim brakiem poszanowania moich ustawowych praw. Rozumiem błąd, niewiedzę, ale utrzymywanie jej w mocy, podczas gdy otrzymują wykładnię, która można w 2 minuty sprawdzić na oficjalnych stronach dla konsumentów lub przedsiębiorców, albo zasięgnąć porady prawnej..? Ustawowo należą mi się odsetki za te opóźnienia za przetrzymywanie moich pieniędzy. To kilkadziesiąt groszy, nie to jest istotą. Mimo że prosiłem nie otrzymałem. Szkoda mi czasu na zakładanie sprawy, pisze bo być może ktoś będzie miał więcej czasu lub zaangażowania gdy znajdzie się w podobnej sytuacji....

  Mam bardzo podobną sprawę. Od miesiąca czekam na zapłacony kinkiet. Ignorancja klienta. Nie polecam zakupów u tego sprzedawcy. Ja zdecydowałam się zgłosić sprawę na prokuraturę.
  Izabela


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kinkiet

  Zakupiłam towar 3 stycznia z terminem realizacji 3-6 dni. Po dwóch tygodnia zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się , ze towar jutro wyślą. Po ok 3 dniach nie było tego widać w systemie więc znowu zadzwoniłam. I tak 4 razy, w przy 5x konsultantka odpowiedziała, ze nie wiedzą kiedy wyślą :) Rozmawiałam też z kierowniczką działu obsługi klienta - to samo, w odpowiedzi jest , ze mają problemy. Na dwa e-maile - brak odpowiedzi. Ok, rozumiem , w dobie informatycznych zamówień tak może być, ale nie rozwiązać problemu przez 3 tygodnie? W takim razie pracują tam, albo sami ignoranci albo ludzie nie nadający się do tej pracy , albo to po prostu FIRMA OSZUSTÓW Dzisiaj mamy 2 lutego, a moje zamówienie nadal znajduje się w fazie "w przygotowaniu". Zero informacji w tym temacie od pracowników e-lampy.
  W takim razie zgłaszam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury.
  A Państwu radzę wybrać inny produkt u konkurencji, żeby zaoszczędzić sobie czasu i nierwów.


Inni również oglądali