100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Kasia
Wydaje mi się, że wszyscy już znają eBay’a, ale jak nie to wyjaśnię jak to działa: wystawiamy na aukcji przedmioty, od antyków, przez samochody i książki po sprzęt sportowy. Sprzedający akceptuje o...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  winyle

  Wydaje mi się, że wszyscy już znają eBay’a, ale jak nie to wyjaśnię jak to działa: wystawiamy na aukcji przedmioty, od antyków, przez samochody i książki po sprzęt sportowy. Sprzedający akceptuje oferty składane na dany przedmiot w ramach aukcji z licytacją lub oferuje opcję Kup teraz, dzięki której kupujący mogą kupić przedmiot natychmiast po ustalonej cenie. Podczas aukcji online licytacja zaczyna się od ceny, wskazanej przez sprzedającego i trwa przez kilka dni. W tym czasie licytanci składają swoje oferty. Wygrywa ten licytant, którego oferta jest najwyższa w momencie zakończenia aukcji. Natomiast w aukcji z ceną ustaloną, oferowaną w ramach opcji Kup teraz wygrywa kupujący, który jako pierwszy zaakceptuje cenę, podaną przez sprzedającego. Bardzo lubię tą platformę, kupiłam tam wiele unikalnych winyli. Polecam!


Inni również oglądali