33% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

R
Robert
Kosmiczny sprzęt. Do tej pory nie mieliśmy szczęścia do odkurzaczy. Długo się zastanawiałem nad zakupem pionowego i bezprzewodowego odkurzacza. Dyson V11 Absolute to naprawdę MERCEDES w swojej klas...Czytacz dalej
R
Romualda
Nie kupujcie przez stronę Dyson.pl. Do zakupu robiłam podejście dwukrotnie. Raz, zakupiłam w promocji, razem z darmowymi dodatkowymi szczotkami. Przyszedł sprzęt niesprawny, nie dający się uruchomi...Czytacz dalej
D
Daniel
Zamówiliśmy oczyszczacz powietrza Dyson, za który zapłaciliśmy 3 tysiące złotych 19 lipca na stronie producenta. Na stronie produktu widniała informacja, że sprzęt jest dostarczany maksymalnie do 6...Czytacz dalej

Opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  odkurzacz

  Kosmiczny sprzęt. Do tej pory nie mieliśmy szczęścia do odkurzaczy. Długo się zastanawiałem nad zakupem pionowego i bezprzewodowego odkurzacza. Dyson V11 Absolute to naprawdę MERCEDES w swojej klasie, otrzymałem wiele wymiennych końcówek (jeszcze nie wszystkie rozpracowałem), a samo urządzenie sprawuje się perfekcyjnie. W domu większość podłóg mam z drewna i V11 radzi sobie perfekcyjnie. Jest to nasz pierwszy bezprzewodowy odkurzacz i po 2 tygodniach użytkowania nie zauważyłem minusów. Moja żona martwiła się trochę, że sprzątanie całego mieszkania odkurzaczem tego typu będzie jej ciążyło na dłuższą metę, ale jest on naprawdę lekki i te obawy już minęły. Przed zakupem czytałem wiele opinii i potwierdzam, że sprzątanie staje się przyjemnością a nie karą. :)


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  odkurzacz DysonV15

  Nie kupujcie przez stronę Dyson.pl. Do zakupu robiłam podejście dwukrotnie. Raz, zakupiłam w promocji, razem z darmowymi dodatkowymi szczotkami. Przyszedł sprzęt niesprawny, nie dający się uruchomić. Na zwrot pieniędzy czekałam prawie miesiąc i dopiero gdy złożyłam reklamacje pieniądze mi zwrócono. Następny zakup był już o 350 zł droższy, pomimo, że z winy sprzedającego dostarczono mi wadliwy sprzęt. Odkurzacz niby działa ( na razie), ale nie przysłano mi zakupionych łącznie dodatkowych szczotek, twierdząc, że w ciągu dwóch dni będzie dodatkowa paczka , o której nikt wcześniej nie wspomniał. Jak mam egzekwować dostarczenie tej paczki, też nie wiedzą na infolinii. Tragedia. prościej byłoby kupić w Euro Agd, za te samą cenę. Obsługa klienta - dno.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Oczyszczacz powietrza

  Zamówiliśmy oczyszczacz powietrza Dyson, za który zapłaciliśmy 3 tysiące złotych 19 lipca na stronie producenta. Na stronie produktu widniała informacja, że sprzęt jest dostarczany maksymalnie do 6 dni.

  Dziś - 24 lipca, gdy skontaktowałem się ze sklepem z ciekawość, dostałem informację, że sklep zgubił pieniądze za produkt. Po wypytaniu mnie jeszcze raz o nr zamówienia, nazwisko, adres i potwierdzenie przelewu z banku, zostałem poinformowany, że sklep w ciągu tygodnia sprawdzi, dlaczego zamówienie nie zostało w ogóle wysłane?

  Przy takich cenach, żeby mieć taki bałagan w sklepie, niespotykane. Zdecydowanie nie polecam.


Inni również oglądali