NiezależnaOpinia

  Opinie Dyson

  W kwestii sprzątania i ułatwiających go technologii wiele się w ostatnich latach zmieniło. Dawniej nie było właściwie wyboru – zdecydowana większość gospodarstw domowych posiadała prosty i nieskomplikowany odkurzacz workowy. Dziś wciąż stanowi on najpopularniejszy wybór, ale coraz więcej osób decyduje się na jego bezworkowy odpowiednik. Zwolennicy jednej z tych opcji są zazwyczaj zagorzałymi przeciwnikami drugiej z nich, jednak zupełnie niesłusznie. Porównanie odkurzaczy workowych i bezworkowych nie wskazuje bowiem jednoznacznie na jeden z nich. Odpowiedni wybór zależy bowiem od specyficznych potrzeb ich użytkowników. A dla ciebie – odkurzacz workowy czy bezworkowy?

  Cena i dostępność

  Dyson V11 jest już dostępny w USA i Wielkiej Brytanii, a ceny zaczynają się od 499 GBP / 599 USD. Specyfika dostępnych modeli różni się jednak w obu krajach. W Wielkiej Brytanii możesz dostać zwierzę V11 za 499 funtów, które jest w kolorze fioletowym. Obejmuje to szereg akcesoriów, ale tylko jedną pełnowymiarową głowicę czyszczącą: stara głowica napędowa Dyson, przeznaczona do dywanów. Oznacza to, że UK Animal jest idealny, jeśli Twój dom jest w całości pokryty wykładziną, ale nie zawiera pełnej głowicy czyszczącej zoptymalizowanej do twardych podłóg. 599 £ daje Ci V11 Absolute, w odróżnieniu od Animal, obejmuje on dwie pełnowymiarowe głowice: miękką głowicę rolkową do twardych podłóg; oraz nowa głowica High Torque, która jest zoptymalizowana zarówno dla dywanów, jak i twardych podłóg, i jest w stanie automatycznie przełączać się między nimi.

  Darmowa dostawa

  W przypadku zaakceptowania zamówienia, starają się dostarczyć zamówiony/e przez ciebie produkt/y w terminach przewidzianych poniżej. Niektóre z ofert lub promocji mogą przewidywać inne terminy dostawy, jednakże będzie to wskazane w regulaminach każdej z promocji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące złożonego zamówienia proszę skontaktować się ze sklepem za pomocą wiadomości email na adres help@dyson.pl

  Może zdarzyć się, że niektóre z produktów zostaną doręczone w oddzielnych przesyłkach, ale nie spowoduje to konieczności uiszczenia dodatkowych opłat. W przypadku gdy zamówisz produkt, który nie będzie dostępny w tym sklepie przez okres ponad tygodnia, zamówienie zostanie zrealizowane w wybrany przez ciebie sposób gdy tylko produkt będzie dostępny. Wysłanie zamówienia zostanie potwierdzone w wiadomości email. Rezerwują sobie prawo do odmowy doręczenia zamówienia, jeśli w ocenie adres doręczenia nie jest bezpieczny (np.: adres skrytki pocztowej). Jeśli zajdzie taka sytuacja niezwłocznie ciebie o tym powiadomią. Może zdarzyć się, że produkty zostaną doręczone w przedziale czasowym innym niż wskazany. Jeśli w czasie wizyty kuriera nikt nie będzie obecny, kurier pozostawi zawiadomienie wraz z instrukcją dalszego postępowania. Wszelkie koszty ponownej dostawy zostaną pokryte przez ciebie.

  Terminy dostawy oraz opłaty

  Dostawa produktów zamówionych jednorazowo, których łączna wartość przekracza 300 zł jest darmowa. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00 zostanie ono wysłane z magazynu w Niemczech jeszcze tego samego dnia. Zamówienia dostarczane są w ciągu 48 godzin przez kuriera UPS. Jeśli zmienisz zdanie co do zamówienia, zamówienie może zostać zwrócone w terminie 35 dni od dnia otrzymania produktu.

  Pozostaw swoją opinie!

  Dyson
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Dyson

  Twoja opinia