Dr.Max Drogeria Opinie

: 3
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-07-17
Nutridrink protein
Ta drogeria to jakaś masakra zamawiałem wczoraj nutridrinki gdzie na stronie było można normalnie...Czytacz dalej
Adrian

Najwięcej głosów recenzja

  2023-05-04
żelki Gummley
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Wysyłają niepełne opakowania! kupiłam 5 opakowań żelków Gummley, 3 opakow...Czytacz dalej
Justyna

Opinie (3)

  (0)

 (0)

  (0)

  (1)

  (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nutridrink protein

  Ta drogeria to jakaś masakra zamawiałem wczoraj nutridrinki gdzie na stronie było można normalnie zapłacić dzisiaj okazało się że nie mają tych produktów teraz czekam na zwrot kasy zobaczymy jak to będzie wyglądać


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  żelki Gummley

  OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Wysyłają niepełne opakowania! kupiłam 5 opakowań żelków Gummley, 3 opakowania są dosłownie wyjedzone! krążki zabezpieczające słoiczki po odkręceniu nakrętki są odklejone. Interweniowałam, obiecano mi wymianę ale nic z tego nie wyszło, obiecany kurier nie został umówiony, dzwoniłam ale sprawę zwyczajnie olali - to najlepsze określenie. Oszukują klientów, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Mleko modyfikowane

  Nie polecam tej apteki internetowej. Za pierwszym razem zamówiłam tam mleko modyfikowane dla dziecka w puszkach, niestety przesyłka trafiła do mnie rozwalona, a wszystkie puszki były uszkodzone. Potraktowałam to jako jednorazowy incydent i dokonałam niedawno ponownego zamówienia na kwotę prawie 600 zł, umieszczając informację z prośbą o dokładne spakowanie przesyłki. Moje zamówienie oczywiście do mnie nie dotarło, firma kurierska zwróciła rozwaloną paczkę do apteki… Od pięciu dni próbuję się dowiedzieć co dzieje się z moim zamówieniem, jednak za każdym razem jestem lekceważona przez konsultantów. Bardzo ciekawe, że firma potrafi wysłać zakupy dzień po dokonaniu płatności, natomiast w moim przypadku już od kilku dni nie są w stanie zlokalizować paczki i nadać jej ponownie. Szczerze nie polecam tej firmy, pakują zamówienia w sposób niechlujny, tak jakby wysyłali ludziom ziemniaki, a nie artykuły medyczne. Zapłaciłam dużą kwotę i moje zamówienie nagle przepadło jak kamień w wodę. Moim zdaniem to zwykli oszuści, którzy na dodatek lekceważą swoich klientów.


Inni również oglądali