Deichmann : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Deichmann

23% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Ania
Buty sportowe nike zakupiłam w sierpniu 2022 r. Reklamowałam z powodu pęknięć materiału wierzchniego. Reklamacja złożona w Kościanie została odrzucona ponieważ stwierdzono "przemoczenie i pran...Czytacz dalej
A
Alina
Reklamacja odrzucona. Buty zamoczone. To jest tak żalowe, że szkoda słów. Mam nadzieje, że w końcu się ktoś do nich dobierze. Nigdy więcej nie zrobie tam zakupów. Tak nieprofesjonalnej firmy dawno...Czytacz dalej
E
Ewa
Nie polecam butów, obuwie zakupione dla dziecka w kwietniu. Niespelna dwa miesiące a obuwie zaczelo pękać dokoła podeszw i sie rozklejać. Reklamację odrzucono,ponieważ niby byly mocno zamoczone. Że...Czytacz dalej
J
Jolanta
Nigdy więcej zakupów w tej sieci sklepów! Buty nie są warte nawet połowy tej ceny za która sprzedają,materiał fatalny , a gdy reklamujesz obuwie po PÓŁ ROKU użytkowania,bo się do niczego już nie na...Czytacz dalej
S
Sebastian
Buty dziecięce po niecałym miesiącu zaczęły się rozklejać. Reklamacja odrzucona z powodu... zużycia obouwia. Widocznie Deichmann sprzedaje buty, których nie wolno nosić na nogach. Proces odwoła...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (26)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty Nike

  Buty sportowe nike zakupiłam w sierpniu 2022 r. Reklamowałam z powodu pęknięć materiału wierzchniego. Reklamacja złożona w Kościanie została odrzucona ponieważ stwierdzono "przemoczenie i pranie obuwia". Buty nie były prane tylko wyczyszczone przed złożeniem reklamacji. Najwyraźniej buty z deichmann są tylko i wyłącznie na suchą pogodę. Buty kosztowały 280 zł i miały starczyć na długo. Osoba upoważniona do oceniania wad obuwia nie jest osobą bezstronną, jest pracownikiem sklepu o czym świadczy pieczątka na reklamacji. Nie polecam zakupów w tej sieci obuwniczej jak również w Kościanie, gdzie reklamacja została odrzucona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  obuwie sportowe

  Reklamacja odrzucona. Buty zamoczone. To jest tak żalowe, że szkoda słów.
  Mam nadzieje, że w końcu się ktoś do nich dobierze. Nigdy więcej nie zrobie tam zakupów. Tak nieprofesjonalnej firmy dawno nie spotkałam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Obuwie dziecięce

  Nie polecam butów, obuwie zakupione dla dziecka w kwietniu. Niespelna dwa miesiące a obuwie zaczelo pękać dokoła podeszw i sie rozklejać. Reklamację odrzucono,ponieważ niby byly mocno zamoczone. Żeby wiedziala ze adidasy są tylko na porę suchą🤣 to na pewno bym ich nie kupiła, strata pieniedzy i nerwów, nie polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Obuwie z impregnacją

  Nigdy więcej zakupów w tej sieci sklepów! Buty nie są warte nawet połowy tej ceny za która sprzedają,materiał fatalny , a gdy reklamujesz obuwie po PÓŁ ROKU użytkowania,bo się do niczego już nie nadają - nie uwzględniają reklamacji! NIE POLECAM! Nie dajcie się zrobić w bambuko!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Buty dziecięce po niecałym miesiącu zaczęły się rozklejać. Reklamacja odrzucona z powodu... zużycia obouwia.
  Widocznie Deichmann sprzedaje buty, których nie wolno nosić na nogach.
  Proces odwoławczy uzależnili od... sfinansowania go przez konsumenta. W czasie kontaktów z centralą Deichmann Obuwie Sp Z O.O przekonałem się jak bardzo tam lekceważą klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty damskie

  Buty noszone miesiąc czasu. Pękła podeszwa i reklamacja odrzucona. Druga reklamacja i bezczelna kierowniczka w innym sklepie ze smiechem przekazala mi ze moge isc do rzeczoznawcy i zaplacic 100 zl a to i tak nic nie da. To co oni wyprawiaja przechodzi ludzkie pojęcie. Omijajcie tego producenta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Deichmann nie kupie tam butów nigdy wiecej,szkoda kasy i nerwów.

  Zakupilam.dla syna buty sportowe w Deichmann.Buty byly noszone okazjonalnie,po 4 miesiacach rozkleila sie podeszwa.Zlozylam reklamację,szybko byla odmowa,potem napisalam odwolanie i za kilka dni dostalam wiadomosc,ze nie zostala uznana reklamacja.Nigdy nie kupie juz butow w tym sklepie,to juz moja druga podobna sytuacja z reklamacją.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  FATALNIE Z butów po tygodniu zaczęła odchodzić farba. Okazało się że cześć materiałów na bucie nie była w danym kolorze tylko je pomalowali a cienka farba łuszczyła się przy każdym kontakcie. Reklamacja nie została uznana. Buty wyglądają jak odrapane po 9 dniach chodzenia (pracuję w biurze). Nigdy nic tam nie kupię.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty

  nie polecam firmy, bardzo nieprzyjemna i niekompetentna kierowniczka przy dworcu wileńskim. Buty nary uniemożliwia chodzenie. nogach miałam 2 razy, z tyłu tam gdzie pięta pojawił się drucik, który uniemożliwia chodzenie. Mają lipę..


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Nie wiadomo dlaczego reklamacja jest na 24 miesiące, skoro na wszystko co klient napisałby (np po 18 miesiącach) oni zawsze znajdą jakaś wymówkę, np. wada powstała w wyniku zaniedbania. Lista wymówek nie kończy się i zapewne mają już gotowa ich listę aby nie musieć nad tym myśleć i wybierają losowo. Buty nie produkowane w Polsce tylko USA, nie da się w nich chodzić, taki szmelc tylko w tym pseudo sklepie , brak możliwości reklamacji, tylko strata czasu i nerwów. Nieuprzejme ekspedientki, pyskate i wyrachowane, to najlepiej im wychodzi: pyskowanie do klienta , one zawsze mają rację, to jest przysługa od sklepu , bo nie wiedzą że to ich obowiązek , i myślą że to że oni rozpatrują reklamacje to jest ich dobra wola a nie obowiązek (tak usłyszałam od jednej pracownicy, co jest skandalem, bo moja dobra wola że ja rozmawiam z osobą która mówi do mnie takim tonem, powinnam rzucić słuchawką, a nie ich )
  Więcej w tym sklepie już nie kupię, skoro tak się traktuje tu klienta, jak intruza, skoro za to dostają wypłatę. Dlaczego nikt tego nie zgłasza do rzecznika Ochrony Praw i Konsumentów, skoro ten sklep ma same złe opinie? Radzę omijać szerokim łukiem.

  Mam podobne zdanie, mam zamiar wystąpić o mediacje do SKP. W sklepie odrzucono mi reklamacje 2 krotnie, bardzo nieprzyjemna kierowniczka w przy Dw. Wileńskim. Nie polecam firmy i butów.


Inni również oglądali

Logo Cellbes

Cellbes

1 opinie

Ogólna charakterystyka branży i opinie konsumentówPrzemysł mody jest jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznych se...

Logo Estetino

Estetino

1 opinie

Zaawansowany przegląd przemysłu i opinie w branżyPrzemysł obuwniczy jest jednym z najbardziej dynamicznych sektorów gosp...

Logo ANSWEAR

ANSWEAR

1 opinie

Przegląd branży i opinie Branża mody online rozkwita w Polsce, a konsumenci mają teraz szeroki wybór sklepów, w k...

Logo ButSklep

ButSklep

1 opinie

ButSklep: Najlepszy Sklep z Markowymi Butami w PolscePrzemysł obuwniczy jest dynamicznym i konkurencyjnym obszarem handlu detalicznego. Klienc...