100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marek
W moim przypadku występowały dwa zasadnicze kryteria zakupu, które niestety o dziwo nie tak łatwo spełnić – mianowicie odpowiednia wielkość kubka termicznego oraz łatwość czyszczenia wszystkich jeg...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kubki

  W moim przypadku występowały dwa zasadnicze kryteria zakupu, które niestety o dziwo nie tak łatwo spełnić – mianowicie odpowiednia wielkość kubka termicznego oraz łatwość czyszczenia wszystkich jego zakamarków. Estetyka i cena była ważna – ale nie najważniejsza, choć tej pierwszej trudno chyba kubkowi Contigo Byron odmówić – nawet po roku użytkowania. W przeciwieństwie do jego użytkownika, starzeje się godnie…

  Tylko dla formalnej precyzji – kubek Contigo Byron mam już ponad rok czasu. Hektolitry kawy (koniecznie z mlekiem i bez cukru!) zdążyły się więc już przez niego przelać. Towarzyszył mi w bardzo różnych sytuacjach życiowych – ot taka już dola kubków termicznych, nie mają dni wolnych.

  Dla mnie tego rodzaju kubki termiczne mają być towarzyszem dnia powszedniego – przyjemnie po prostu popijać ciepłą kawę przez cały ranek i południe. Drodzy producenci kubków – to jednak wymaga określonej pojemności! Kubki o 250 / 300 ml zawartości, są dla mnie jawnym nieporozumieniem i nie do końca rozumiem zasadniczość ich istnienia (może dlatego, że latte przedkładam nad expresso;). Ale do meritum… Contigo Byron ma 470 ml i bynajmniej nie jest w tym wyniku żadnym rekordzistą. To raczej ciut powyżej środka stawki.


Inni również oglądali