CCC

Wszystkie opinie

CCC

33% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Anna
Skandaliczna obsługa klienta!!! Przesyłka nie została dostarczona, a CCC zamiast zająć się reklamacją, to przekazała ją firmie kurierskiej - która wróciła do mnie po długim czasie z dodatkowymi ko...Czytacz dalej
N
Natalia
Okropna obsługa klienta - bardzo niemiła, dodatkowo niedoinformowana. Osoby odpowiadajcie na maile chyba nawet ich nie czytają. Hit: jesi wysłali mi uszkodzony towar, mogę go zwrócić lub wymieni...Czytacz dalej
A
Agnieszka
Produkty na stronie są niby dostępne, jednak po dokonaniu zakupu, opłaceniu i otrzymaniu maila, że zamówienie zostało przyjęte, następnego dnia następuje jego anulowanie. Niby z powodu uszkodzenia ...Czytacz dalej
A
Agnieszka
Tragiczne podejście do klienta i reklamacji. Buty zaczęły się całe luszczyc po 2 mc używania ich tylko w pracy (pracuje jako sprzedawca odzieży damskiej). W odpowiedzi na reklamację otrzymałam uzas...Czytacz dalej
K
Karolina
ODRADZAM!!! Firma robi sobie totalne żarty z klienta i nie traktuje go poważnie. Zamówienie anulowano 09.12.2021 do dziś nie zwrócono mi pieniędzy. Drugie zamówienie długo widniało jako "opłac...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (6)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  obuwie oraz torebki

  Skandaliczna obsługa klienta!!!
  Przesyłka nie została dostarczona, a CCC zamiast zająć się reklamacją, to przekazała ją firmie kurierskiej - która wróciła do mnie po długim czasie z dodatkowymi komentarzami, że mam uzupełnić dokumentację - KTÓRĄ MA PODPISAĆ NADAWCA, CZYLI CCC! Firma CCC kompletnie nie wzięła odpowiedzialności za swojego podwykonawcę, to z nimi zawarłam umowę sprzedaży, a nie z firmą inpost, dlatego to firma CCC ma się zająć wyjaśnianiem sytuacji.
  Do tej pory często tam kupowałam, już nigdy więcej. Oczywiście UOKiK zostanie powiadomiony.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Okropna obsługa klienta - bardzo niemiła, dodatkowo niedoinformowana. Osoby odpowiadajcie na maile chyba nawet ich nie czytają.
  Hit: jesi wysłali mi uszkodzony towar, mogę go zwrócić lub wymienić ALE koszt przesyłki i nowej dostawy ponoszę JA. Czyli klient musi płacić dodatkowo za ich błąd. ŻENUJĄCE, szczególnie przy tak dużym i promowanym sklepie.
  Kupiłam od nich pierwszy i zdecydowanie ostatni raz - kiepski wybór a i doświadczenia złe.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty

  Produkty na stronie są niby dostępne, jednak po dokonaniu zakupu, opłaceniu i otrzymaniu maila, że zamówienie zostało przyjęte, następnego dnia następuje jego anulowanie. Niby z powodu uszkodzenia ostatniej pary. Jak można sprzedawać coś, co się nie nadaje do sprzedaży? Robiłam dwa zamówienia w odstępie kilku dni, w obu ta sama sytuacja. A na stronie produkty cały czas są dostępne. Jest to oszukiwanie klienta i robienie z niego idioty. Hitem jest też zwrot środków. Otóż sklep ma na to ponoć 14 dni. Dwa tygodnie czekać na zwrot pieniędzy za produkt, którego de facto nigdy nie kupiłam (bo zamówienie anulowano). Jeśli to nie jest krętactwo to nie wiem jak inaczej można to nazwać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Tragiczne podejście do klienta i reklamacji. Buty zaczęły się całe luszczyc po 2 mc używania ich tylko w pracy (pracuje jako sprzedawca odzieży damskiej). W odpowiedzi na reklamację otrzymałam uzasadnienie że nie zgłaszając jej od razu po zauważeniu doprowadziłam do całkowitej dewastacji obuwia.... Od razu nie zgłosiłam to fakt bo były święta, nowy rok i długie weekendy a do tego byłam 2 tygodnie chora a buty luszczyly się stojąc nawet gdy ich nie nosiłam. Zapewne opinie taka wydała pani Kierownik sklepu a nie żaden rzeczoznawca. Jedno wiem napewno nigdy już nie kupię w ccc nic do końca życia i każdemu będę to doradzać. Ja straciłam tylko niecałe 300zl ale oni takim podejście tracą dużo więcej

  zł..odziejska firma. Zwróciłam buty. Twierdzą, że nie dotarło. Ani butów, ani pieniędzy


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty

  ODRADZAM!!! Firma robi sobie totalne żarty z klienta i nie traktuje go poważnie. Zamówienie anulowano 09.12.2021 do dziś nie zwrócono mi pieniędzy. Drugie zamówienie długo widniało jako "opłacone", po próbie jego anulowania otrzymałam informację, że nie ma takiej możliwości, ponieważ zostało przygotowane do wysyłki, co było kompletną bzdurą, ponieważ nie zmieniało statusu przez kilka kolejnych dni. Finalnie udało się je anulować z takim samym skutkiem - także nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. W wiadomościach mailowych żadnych konkretnych informacji, tylko zwodzenie i podawanie nieprawdziwych informacji. A na maile z prośbą o podanie konkretnych informacji nikt nie odpowiada. Żenujące zachowanie. Firma okradła mnie na ponad 800 zł, i bezkarnie wykorzystuje moje pieniądze do własnych celów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty zimowe

  NEGATYW pod każdym względem. Ostrzegam przed zakupami w internetowym sklepie CCC!!!
  Zamówienie złożyłam 1 grudnia, dziś jest 13 a status wciąż wisi "opłacone". Na maile nikt nie odpisuje, chat-boot to farsa - jeśli nie chcecie się wkurzyć, to nawet z nim nie zaczynajcie. Żadnej informacjii o opóźnieniu, ba w zasadzie to ŻADNEJ INFORMACJI od otrzymania maila o opłaceniu zamówienia.
  Szczerze powiem, że w pewnym momencie poczułam się jakbym zostałą naciągnięta przez internetowego oszusta, który bierze kasę i znika. To dosłowna charakterystyka polityki sklepu internetowego CCC i obsługi klienta.
  Na infolinii, od każdego konsultanta pada to samo zaklęcie za KAŻDYM RAZEM - "awaria systemu wysyłki" i na pytanie jak długo to jeszcze potrwa - "nie jestem w stanie powiedzieć". To mantra, którą powtarzają wszyscy konsultanci. Ewidentne lekceważenie klienta, bulwersujące. Robię mnóstwo zakupów przez internet, ale z takim lekceważeniem jeszcze sięnie spotkałam.
  I teraz zastanawiam się czy moje zamówienie wogóle zostanie zrealizowane, a jeśli je anuluję , to czy odzyskam środki. Może powinnam zgłosić sprawę na policji, ponieważ to wygląda jakby sklep wyłudził pieniądze - otrzymał zapłątę i zerwał kontakt. To naprawdę bardzo źle wygląda.
  Jeśli uda mi się wykaraskać z tej sytuacji, to z całą pewnością nigdy więcej nie zrobię zakupów w internetowym sklepie CCC i odradzę takie zakupy absolutnie wszystkim znajomym.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...