ButySportowe Opinie

: 2
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

Z
Zofia
Mam bzika na punkcie butów sportowych. Mogłabym wypełnić nimi całe mieszkanie jakby mnie było na to stać. Moja kolekcja powoli rośnie i dzięki temu sklepowi internetowemu urośnie chyba trochę szybc...Czytacz dalej
M
Monika
Jeżeli kupujesz buty na sportowebuty.pl wszystko ok, bo kupujesz a spróbujcie reklamować. But jeden rozkleja się po pół roku, reklamuje, a oni ze był używany w warunkach o podwyższonej wilgotności,...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty sportowe

  Mam bzika na punkcie butów sportowych. Mogłabym wypełnić nimi całe mieszkanie jakby mnie było na to stać. Moja kolekcja powoli rośnie i dzięki temu sklepowi internetowemu urośnie chyba trochę szybciej, co może być bolesne dla mojego portfela. Uwielbiam ten sklep ze względu na ogromny wybór butów, maja też bardzo fajne ubrania sportowe oraz na ich stronie można znaleźć również buty dla dzieci i męskie. Niedawno kupiłam u nich buty sportowe do "koszykówki", różowe, są przepiękne i nie mogę przestać na nie patrzeć. Co do jakości, nie mam nic do zarzucenia. Nie napotkałam, żadnych problemów z płatnością i z dostawą. Bardzo fajnie, że jest możliwość dokonania zwrotów, niezbędne przy zakupie butów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty Nike

  Jeżeli kupujesz buty na sportowebuty.pl wszystko ok, bo kupujesz a spróbujcie reklamować. But jeden rozkleja się po pół roku, reklamuje, a oni ze był używany w warunkach o podwyższonej wilgotności, wspomnę latem 😂 i to jest ich opinia nue do podważenia odpisują ze mizna iść do sądu, oczywiście pojdzie sprawa dalej. Pierwszy raz mam podobną sytuację, nie polecam, nigdy nue kupię w tym sklepie i ostrzegam wszystkich i w pracy gdzie tylko spotkam. Najlepsze strony to nike i zakando, tam nigdy nue ma tego typu problemów.


Inni również oglądali