Opinie Boston Sofa

O firmie Bostonsofa

Firma Bostonsofa powstała w 2008 roku i od początku działalności oferuje skórzane meble wypoczynkowe z funkcją relaks. Decyzja o przygotowaniu oferty wyłącznie mebli relaks, choć była bardzo ryzykowna, z perspektywy czasu okazała się słuszna. Dzięki tak wąsko wyselekcjonowanej grupie produktów z każdym miesiącem wiedza o fotelach, sofach, narożnikach i kompletach z funkcją relaks stawała się coraz większa, aż do teraz, kiedy z dumą mogą powiedzieć, że wiedzą o tych meblach prawie wszystko. Tak też postrzegają ich klienci, dla których stali się ekspertami wyspecjalizowanymi w dziedzinie mebli wypoczynkowych.

Oferta Bostonsofa

Bostonsofa oferuje najwyższej jakości skórzane meble z funkcją relaks. Nasze meble produkowane są z najlepszych komponentów: naturalnego drewna, mocnej sklejki, MDF, wysokogatunkowej bydlęcej skóry licowej i wysokiej jakości ekoskóry. Mechanizmy relaks, które stanowią serce foteli i innych mebli, działają niezawodnie dzięki specjalnej, mocnej konstrukcji, oferując wielopłaszczyznowy wypoczynek. W siedziskach znajdują się wkłady ze sprężynami kieszeniowymi, które gwarantują nacisk punktowy i zawsze tę samą komfortową sprężystość. Dzięki wypełnieniu z włókna poliestrowego poduchy, podłokietniki i inne elementy mebli odpowiednio podpierają ciało z właściwą sobie miękkością i otwierają je na nowe, szczególnie miłe doznania.

Sklepy Bostonsofa

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i zaoferować im najwyższej jakości skórzane meble relaks w rozsądnej cenie oraz wysoki standard obsługi, zdecydowaliśmy się na otwarcie w 2012 roku salonu firmowego w Jankach pod Warszawą, w pobliżu sklepu Ikea. W salonie firmowym można przekonać się o działaniu mebli relaks i doświadczyć lepszej perspektywy wypoczynku.

Osoby, które chcą zobaczyć meble Bostonsofa poza Warszawą mogą odwiedzieć salony partnerske zlokalizowane w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim i podkarpackim, a także do salonu partnerskiego na Ukrainie.

Bezpieczeństwo płatności

Wiemy, że bezpieczeństwo w dużej mierze dotyczy portfela każdego z nas. Dlatego proponują elastyczne formy zapłaty, od bezpiecznej płatności szybkim przelewem PayU, tradycyjnym przelewem bankowym przez płatności w systemie ratalnym po płatności przy odbiorze. W salonie w Jankach dostępna jest także płatność kartą.

Darmowa dostawa mebli

Dostawa w Polsce 0 zł

Na terenie całego kraju oferujemy bezpłatną dostawę mebli kurierem paletowym firmy Raben. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Kierowca dysponuje podanym podczas składania zamówienia numerem kontaktowym, a klient ma wgląd do systemu śledzenia przesyłki za pośrednictwem strony MyRaben, podając otrzymany od nas numer listu przewozowego.

Jest to bezpieczna i bardzo szybka forma dostawy, realizowana zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki mebli z magazynu Bostonsofa.

Kontakt

Aktualna lista placówek handlowych sprzedających nasze meble znajduje się w module Gdzie kupić? Zadzwoń pod numerem tel. +48 506 895 006 , wyśli email: janki@bostonsofa.pl lub skorzystaj z formularza.

Pozostaw swoją opinie!

Byłeś/-aś klientem Bostonsofa? Jesteś zadowolony/-a z jej usług? Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów.

Boston Sofa
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o Boston Sofa

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)