NiezależnaOpinia

  Opinie Boston Sofa

  O firmie Bostonsofa

  Firma Bostonsofa powstała w 2008 roku i od początku działalności oferuje skórzane meble wypoczynkowe z funkcją relaks. Decyzja o przygotowaniu oferty wyłącznie mebli relaks, choć była bardzo ryzykowna, z perspektywy czasu okazała się słuszna. Dzięki tak wąsko wyselekcjonowanej grupie produktów z każdym miesiącem wiedza o fotelach, sofach, narożnikach i kompletach z funkcją relaks stawała się coraz większa, aż do teraz, kiedy z dumą mogą powiedzieć, że wiedzą o tych meblach prawie wszystko. Tak też postrzegają ich klienci, dla których stali się ekspertami wyspecjalizowanymi w dziedzinie mebli wypoczynkowych.

  Oferta Bostonsofa

  Bostonsofa oferuje najwyższej jakości skórzane meble z funkcją relaks. Nasze meble produkowane są z najlepszych komponentów: naturalnego drewna, mocnej sklejki, MDF, wysokogatunkowej bydlęcej skóry licowej i wysokiej jakości ekoskóry. Mechanizmy relaks, które stanowią serce foteli i innych mebli, działają niezawodnie dzięki specjalnej, mocnej konstrukcji, oferując wielopłaszczyznowy wypoczynek. W siedziskach znajdują się wkłady ze sprężynami kieszeniowymi, które gwarantują nacisk punktowy i zawsze tę samą komfortową sprężystość. Dzięki wypełnieniu z włókna poliestrowego poduchy, podłokietniki i inne elementy mebli odpowiednio podpierają ciało z właściwą sobie miękkością i otwierają je na nowe, szczególnie miłe doznania.

  Sklepy Bostonsofa

  Chcąc dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i zaoferować im najwyższej jakości skórzane meble relaks w rozsądnej cenie oraz wysoki standard obsługi, zdecydowaliśmy się na otwarcie w 2012 roku salonu firmowego w Jankach pod Warszawą, w pobliżu sklepu Ikea. W salonie firmowym można przekonać się o działaniu mebli relaks i doświadczyć lepszej perspektywy wypoczynku.

  Osoby, które chcą zobaczyć meble Bostonsofa poza Warszawą mogą odwiedzieć salony partnerske zlokalizowane w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim i podkarpackim, a także do salonu partnerskiego na Ukrainie.

  Bezpieczeństwo płatności

  Wiemy, że bezpieczeństwo w dużej mierze dotyczy portfela każdego z nas. Dlatego proponują elastyczne formy zapłaty, od bezpiecznej płatności szybkim przelewem PayU, tradycyjnym przelewem bankowym przez płatności w systemie ratalnym po płatności przy odbiorze. W salonie w Jankach dostępna jest także płatność kartą.

  Darmowa dostawa mebli

  Dostawa w Polsce 0 zł

  Na terenie całego kraju oferujemy bezpłatną dostawę mebli kurierem paletowym firmy Raben. Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Kierowca dysponuje podanym podczas składania zamówienia numerem kontaktowym, a klient ma wgląd do systemu śledzenia przesyłki za pośrednictwem strony MyRaben, podając otrzymany od nas numer listu przewozowego.

  Jest to bezpieczna i bardzo szybka forma dostawy, realizowana zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysyłki mebli z magazynu Bostonsofa.

  Kontakt

  Aktualna lista placówek handlowych sprzedających nasze meble znajduje się w module Gdzie kupić? Zadzwoń pod numerem tel. +48 506 895 006 , wyśli email: janki@bostonsofa.pl lub skorzystaj z formularza.

  Pozostaw swoją opinie!

  Byłeś/-aś klientem Bostonsofa? Jesteś zadowolony/-a z jej usług? Opisz swoje doświadczenia, przedstaw wady i zalety. Twoja opinia jest ważna i cenna dla przyszłych klientów.

  Boston Sofa
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Boston Sofa

  Twoja opinia