Barbora

Wszystkie opinie

Barbora

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Janka
Barabora to taki supermarket internetowy. Oszczędza nam czas, gdyż możemy złożyć zamówienie online. Zakupimy u nich różnego rodzaju najwyższej jakości żywność, a także artykuły codziennego użytku, ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakupy

  Barabora to taki supermarket internetowy. Oszczędza nam czas, gdyż możemy złożyć zamówienie online. Zakupimy u nich różnego rodzaju najwyższej jakości żywność, a także artykuły codziennego użytku, kosmetyki, środki czystości, świeże warzywa i owoce, przetwory mleczne i jaja, mięso, ryby i dania garmażeryjne. Dodatkowo, mają też dział ze zdrową żywnością. Zamówiłam już drugi raz zakupy i mogę polecić w stu procentach, zwrot za brak jednej rzeczy otrzymałam w ciągu dwóch dni, a zakupy dostarczone były za każdym razem na czas. Widziałam trochę negatywnych opinii na temat działu obsługi klienta, ale nie wiem skąd one, ja miałam bardzo dobre doświadczenia z tym supermarketem. Jestem klientem w Krakowie.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...