Barbora : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Barbora

33% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

J
Janka
Barabora to taki supermarket internetowy. Oszczędza nam czas, gdyż możemy złożyć zamówienie online. Zakupimy u nich różnego rodzaju najwyższej jakości żywność, a także artykuły codziennego użytku, ...Czytacz dalej
M
Małgorzata
Obsługa sklepu internetowego fatalna. Przez 2 dni nie potrafili rozwiązać swoich problemów i nie otrzymałam mojego zamowienia, ktore złożyłam dwukrotnie. Infolinia nie potrafi rozwiązać prostej syt...Czytacz dalej
E
Euros
Nierzetelne podejście do klienta. Wczoraj rozpoczęła zakupy ze skorzystaniem kodu rabatowego JAJO23, który jak mowi hasło dotyczy zakonów na swięta, a jednocześnie zachęca klientów do zakupów w Bar...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakupy

  Barabora to taki supermarket internetowy. Oszczędza nam czas, gdyż możemy złożyć zamówienie online. Zakupimy u nich różnego rodzaju najwyższej jakości żywność, a także artykuły codziennego użytku, kosmetyki, środki czystości, świeże warzywa i owoce, przetwory mleczne i jaja, mięso, ryby i dania garmażeryjne. Dodatkowo, mają też dział ze zdrową żywnością. Zamówiłam już drugi raz zakupy i mogę polecić w stu procentach, zwrot za brak jednej rzeczy otrzymałam w ciągu dwóch dni, a zakupy dostarczone były za każdym razem na czas. Widziałam trochę negatywnych opinii na temat działu obsługi klienta, ale nie wiem skąd one, ja miałam bardzo dobre doświadczenia z tym supermarketem. Jestem klientem w Krakowie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie nie zostało zrealizowane.

  Obsługa sklepu internetowego fatalna. Przez 2 dni nie potrafili rozwiązać swoich problemów i nie otrzymałam mojego zamowienia, ktore złożyłam dwukrotnie. Infolinia nie potrafi rozwiązać prostej sytuacji. W piątek złożyłam zamówienie, ktore zostało zawieszone w próżni. W sobotę rano Pan z infolinii polecił mi ponowić zamowienie, które rownież zawisło w próżni. Zostałam poproszona o cierpliwość, bo problemem zostanie zgłoszony do dzialu IT i po sprawdzeniu przez informatyków zostanę poinformowana. Sobota się skończyła, nikt sprawy nie wyjaśnił, a ja i moja rodzina zostaliśmy na cały weekend bez potrzebnych zakupów.
  Szczerze odradzam zakupy w sklepie Barbora. Jest tyle innych sieci, ze pakowanie się w kłopoty, strata czasu, a poza tym bardzo mały wybór i wygórowane ceny w sklepie Barbora mowią same za siebie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy do domu

  Nierzetelne podejście do klienta. Wczoraj rozpoczęła zakupy ze skorzystaniem kodu rabatowego JAJO23, który jak mowi hasło dotyczy zakonów na swięta, a jednocześnie zachęca klientów do zakupów w Barbora. Po dodaniu zakupów na kwotę grubo ponad 200 zł. chciałam zakupy sfinalizować. Wtedy okazało sie, ze kilku waznych dla mnie produktów już nie ma. Rozumiem, ze moze czegoś zabraknąć więc byłam zmuszona na drugi dzień rano sprawdzać, co zostało uzupełnione. Dwa artykuły faktycznie uzupełniono więc dodałam.
  Gdy finalizowałam transakcję, to okazało się, ze kupon rabatowy JAJO23 już nie działał, bo był tylko do 5 kwietnia, tj. do momentu rozpoczecia przeze mnie zakupów.
  Opisuję to dlatego, ze uwazam to za nieelegancką lecz cwaniacką manipulację klientami.
  Kupon powinien być do zrealizowania, bo zakupy byly rozpoczęta 5 kwietnia, a po drugie, to Wasza fałszywa świąteczna zachęta, ktora kończy sie już z dniem 5 kwietnia.
  Droga Barboro, tak się nie robi, bo nie wypada.
  To antyreklama Waszego sklepu.


Inni również oglądali

Logo Buty Olivier

Buty Olivier

0 opinie

Jak wszyscy doskonale wiemy, buty są bardzo ważną częścią naszej codziennej garderoby. Wiemy także że odpow...

Logo Vestiaire Collective

Vestiaire Collective

0 opinie

Ze względu na stale rosnącą konsumpcję, kupowanie artykułów modowych z drugiej ręki jest aktualnie promowane w...

Logo Brutto

Brutto

0 opinie

Recenzje i opinie na temat branżyBranża, w której działa firma Brutto, zbiera wiele recenzji i opinii od konsumentów. ...

Logo Wink Bottle

Wink Bottle

1 opinie

Recenzje w branżyRecenzje odgrywają ogromną rolę w dzisiejszych czasach, zwłaszcza dla konsumentów, którzy p...