NiezależnaOpinia

  Opinie Asaj.pl

  O sklep Asaj.pl

  Właścicielem sklepu internetowego Asaj.pl jest firma ASAJ sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1, NIP: 8212227830, REGON: 712308273, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000044519, o kapitale zakładowym w wysokości 100.000 złotych.
  Firma pod nazwą ASAJ powstała w 1990 r. Rzeczywiste początki spółki są jednak starsze i sięgają roku 1983. Wówczas zainicjowana została stała współpraca przedsiębiorców prowadzących działalność instalatorstwa elektrycznego. Spółka instalatorska S. Zaliwski, A. Zegardło specjalizowała się w wykonawstwie instalacji wnętrzowych oraz odgromowych. Przemiany demokratyczne w 1989 r. otworzyły przed przedsiębiorczymi ludźmi nowe możliwości. Dwaj dotychczasowi wspólnicy postanowili wykorzystać nadarzającą się szansę i w 1990 r. powołali do życia firmę handlową ASAJ w formie spółki cywilnej. Udziałowcami spółki zostali panowie Andrzej Zegardło i Stanisław Zaliwski oraz ich żony Anna Zegardło i Jadwiga Zaliwska. Pierwsze litery imion wspólników-założycieli złożyły się na nazwę ASAJ. W 1991 r. powstała pierwsza filia hurtowni w Mińsku Mazowieckim. Jednocześnie właściciele zainicjowali wiele kontaktów handlowych na terenie wschodniej Polski i ASAJ stał się dostawcą dla innych hurtowni i sklepów elektrycznych w tym regionie. Kolejnym krokiem milowym w rozwoju ASAJ był zakup w 1994 roku dużej bazy magazynowo -biurowej mieszczącej się przy ul. K. Przerwy-Tetmajera 1 w Siedlcach. Nieporównanie większe od dotychczasowych powierzchnie magazynowe i możliwości rozbudowy działu handlowego stały się impulsem dynamizującym dalszy rozwój Firmy. W latach 2003/2004 w miejscu rozebranych budynków pochodzących z lat 50-tych ubiegłego wieku zostało wybudowane nowoczesne centrum magazynowo - biurowe o powierzchni 2700 m2, w którym do dziś mieści się główna siedziba Firmy.
  Firma posiada 15 filii stacjonarnych, a także biznesową platformę internetową. Zatrudnia ponad 300 wykwalifikowanych pracowników
  Od 2003 r. ASAJ jest członkiem elitarnej grupy zakupowej FEGIME - organizacji skupiającej około 230 niezależnych hurtowni z 18 krajów Europy.

  Oferta w sklepie Asaj.pl

  W ofercie sklepu Asaj.pl znajdziesz produkty automatyka sterowanej takie jak: czujniki, wyłączniki krańcowe, elementy sterowania i sygnalizacji, ochrona i sterowanie silników, pozostała automatyka i sterowanie, przekaźniki, sterowniki, styczniki 1 fazowe i 3 fazowe, termostaty, zegary, programatory czasowe.
  Oświetlenie dekoracyjne to kolejny dział sklepu, który jest podzielony na oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne.
  W kategorii oświetlenie techniczne znajdziesz: osprzęt oświetleniowy, słupy oświetleniowe i osprzęt, oświetlenie techniczne wewnętrzne i zewnętrzne.
  Następna kategoria to gniazda, łączniki i inteligentny dom. Dostępne są w nim produkty niezbędne do inteligentnego domu oraz serie gniazd i łączników natynkowych i podtynkowych.
  Kolejnym działem w sklepie jest osprzęt instalacyjny, znajdziesz w nim: czujniki i detektory, domofony, dzwonki, alarmy, gniazda i wtyki mieszkaniowe i przemysłowe, łączniki miniaturowe, pozostały osprzęt instalacyjny, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, puszki, rozgałęziacze.
  W dziale rozdzielnice, skrzynki, obudowy znajdziesz: obudowy puste, osprzęt łączeniowy i akcesoria, pozostałe skrzynki, obudowy, drzwiczki, rozdzielnice modułowe, rozdzielnice szafy do kompletacji, szynoprzewody, zestawy i małe rozdzielnice budowlane.
  Kategoria kable i przewody zawiera: kable i przewody do odbiorników ruchomych i przenośnych, do układania na stałę, energetyczne, przewody nawojowe i telekomunikacyjne.
  Kolejna kategoria to elementy prowadzenia kabli. Znajdziesz tutaj: korytka, trasy kablowe, listwy, kanały i systemy biurowe, rury osłonowe, studzienki kablowe i akcesoria.
  W dziale ogrzewanie i wentylacja znajdziesz grzałki, grzejniki, kable i maty grzejne, wentylatory.
  Kategoria źródła światła zawiera: lampy wyładowcze, świetlówki, żarówki LED, żarówki halogenowe i żarówki podstawowe.
  Energetyka to kategoria, w której znajdziesz izolatory, konstrukcje, łączniki, narzędzia, sprzęt ochronny, obejmy, ochrona odgromowa, odłączniki i rozłączniki SN, ograniczniki przepięć, podstawy, rozłączniki i bezpieczniki, poprzeczniki, pozostały osprzęt.
  kolejną dostępną kategorią są poprzeczniki. W tej kategorii znajdziesz: pozostały osprzęt, różki, pierścienie przeciwłukowe, słupy i żerdzie, śruby, haki, uchwyty, zaciski.
  Ostatnią dostępną kategorią jest osprzęt kablowy, a w niej: izolacje i uszczelnienia, osprzęt łączeniowy, osprzęt mocujący, oznaczania.
  Sklep oferuje dostawę zamówionego towaru: firmą kurierską; InPost Paczkomaty Sp. z o.o. W sklepie dostępne są następujące formy płatności: przelew bankowy na rachunek bankowy sklepu, kartą płatniczą oraz przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności przelewy24.pl, gotówką za pobraniem, gotówką przy odbiorze osobistym. Sklep realizuje dostawę wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Co sądzisz o ofercie Asaj.pl?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Asaj.pl? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwe w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Asaj.pl? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Asaj.pl.

  25 lat firmy ASAJ - Siedlce 2015

  Asaj.pl
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Asaj.pl

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Asaj.pl jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Asaj.pl. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Asaj.pl?

  Asaj.pl działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Asaj.pl . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.