Ann Taylor Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-02-05
ubrania
Przestałam robić zakupy w Ann Taylor, kiedy zamiast naturalnych materiałów przeszli na syntetyczn...Czytacz dalej
Kasia

Opinie (1)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubrania

  Przestałam robić zakupy w Ann Taylor, kiedy zamiast naturalnych materiałów przeszli na syntetyczne materiały. Jednak jakość ich towarów poprawiła się w ciągu ostatnich kilku lat i fajnie, że wszystko można prać w pralce, chociaż nadal cenię wszystkie jedwabne sukienki, które kupiłam w przeszłości. W Ann Taylor najbardziej podoba mi się to, że prawie wszystkie jej ubrania są dostępne w małych rozmiarach.
  Więc najpierw otrzymuję wyskakującą reklamę, która mówi o dodatkowe 40% zniżki. Ale kiedy wchodzę na stronę, nie wszystko jest dodatkowe. Znalazłem kilka przedmiotów dla mojej siostrzenicy i nie mogę znaleźć sposobu na dodanie wiadomości o prezentach (tak jakby wiedziała o tym ode mnie). Czat on-line z obsługą klienta i doradzają, chyba że KUPISZ pudełko upominkowe, nie może zawierać wiadomości. Naprawdę? Postanowiłem nie zamawiać.


Inni również oglądali