Opinie Allegro

Allegro to platforma marketplace, na której dziesiątki tysięcy firm oferują swoje produkty i walczą o uwagę ponad 14 milionów konsumentów odwiedzających każdego miesiąca serwis Allegro. Allegro jest liderem dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce w Polsce. Od startu w 1999 roku ten sklep wyznacza standardy handlu w sieci, przeciera szlaki innowacji, nieustannie pracując, by sprostać rosnącym oczekiwaniom swoich klientów.

Allegro - od startupu do największej platformy handlowej

Serwis Allegro to sposób na Twoje szybkie i wygodne zakupy przez Internet. Od 1999 roku sklep internetowy Allegro ułatwia Polakom zakupy w sieci, oferując najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji. Allegro istnieje od 1999 roku, kiedy holenderski przedsiębiorca Arjan Bakker założył serwis aukcyjny Allegro. Przyjmuje się, że w tym okresie rozpoczął się polski e-commerce. Od początku przyświeca Allegro ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online. Pozwala zaoszczędzić czas, daje wygodę, największy wybór produktów w polskiej sieci. Zmienia życie ludzi na lepsze. To daje Allegro olbrzymią satysfakcję. W ciągu ostatnich 18 lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i zaufanie klientów, a klienci – niesłabnącą sympatię Allegro. W lipcu 2003 Allegro zdobył także swój najważniejszy milion – pierwszy milion Allegrowiczów. Dzisiaj społeczność Allegro to 20 mln zarejestrowanych klientów. Dużo, ale sklep wciąż rośnie i nieustannie się zmienia.

Oferta Allegro

Choć Allegro zaczynał jako serwis aukcyjny, to dziś jest ogromną internetową platformą handlową. Każdego dnia na platformie Allegro sprzedaje się ponad milion przedmiotów, a klienci mogą wybierać spośród 90 milionów ofert. Ponad 90 procent kupowanych towarów to rzeczy nowe i sprzedawane po stałej ustalonej cenie. Sprzedaż na platformie Allegro prowadzi 100 tysięcy polskich profesjonalnych, zarejestrowanych firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów. W większości to małe i średnie polskie firmy handlowe. Dzięki temu Allegro przyczynia się do ciągłego polepszania standardów na rynku, dbając o prawa konsumentów i jednocześnie wspierając rozwój polskiej przedsiębiorczości. Allegro pilnie słucha opinii klientów, a zespół Allegro sam jest aktywnym użytkownikom serwisu. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwa w zespole 1500 pracowników, którzy pracują w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. Ponad połowa z nich to najwyższej klasy profesjonaliści w obszarze technologii. Do Twojej dyspozycji sklep oddał wiele wyspecjalizowanych usług i narzędzi. Możesz korzystać z rozwiązań Allegro bardzo intensywnie, już nie tylko przez komputery, ale również na smartfonach i tabletach.

Zwroty i reklamacje

Część zamówienia możesz bezpłatnie zwrócić z przesyłką Allegro Smart, pod warunkiem, że wybrana forma dostawy umożliwia zwrot. Towar kupiony z dostawą od Allegro możesz zwrócić za darmo, jeśli skorzystasz z paczkomatów lub punktów odbioru. Z darmowego zwrotu nie możesz skorzystać, jeśli Twoja przesyłka Allegro Smart była dostarczona listem albo wybrałeś płatność przy odbiorze. Bezpłatne zwroty w ramach Allegro Smart są dostępne dla wszystkich punktów odbioru i paczkomatów. Pamiętaj, że jedna paczka Allegro Smart to tylko jeden darmowy zwrot. Aby otrzymać rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących:

- wypełnij wniosek online,

- zapoznaj się z decyzją Allegro,

- ciesz się zwrotem środków.

Co sądzisz o ofertach sklepu internetowego Allegro?

Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat sklepu internetowego Allegro? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

Allegro
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

var uri = '//impfr.tradedoubler.com/imp?type(img)g(24242078)a(3093431)' + new String (Math.random()).substring (2, 11); document.write('');

Napisz wlasną opinię o Allegro

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)