NiezależnaOpinia

  Opinie Allegro

  Allegro to platforma marketplace, na której dziesiątki tysięcy firm oferują swoje produkty i walczą o uwagę ponad 14 milionów konsumentów odwiedzających każdego miesiąca serwis Allegro. Allegro jest liderem dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce w Polsce. Od startu w 1999 roku ten sklep wyznacza standardy handlu w sieci, przeciera szlaki innowacji, nieustannie pracując, by sprostać rosnącym oczekiwaniom swoich klientów.

  Allegro - od startupu do największej platformy handlowej

  Serwis Allegro to sposób na Twoje szybkie i wygodne zakupy przez Internet. Od 1999 roku sklep internetowy Allegro ułatwia Polakom zakupy w sieci, oferując najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji. Allegro istnieje od 1999 roku, kiedy holenderski przedsiębiorca Arjan Bakker założył serwis aukcyjny Allegro. Przyjmuje się, że w tym okresie rozpoczął się polski e-commerce. Od początku przyświeca Allegro ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online. Pozwala zaoszczędzić czas, daje wygodę, największy wybór produktów w polskiej sieci. Zmienia życie ludzi na lepsze. To daje Allegro olbrzymią satysfakcję. W ciągu ostatnich 18 lat platforma handlowa Allegro zdobyła rynek i zaufanie klientów, a klienci – niesłabnącą sympatię Allegro. W lipcu 2003 Allegro zdobył także swój najważniejszy milion – pierwszy milion Allegrowiczów. Dzisiaj społeczność Allegro to 20 mln zarejestrowanych klientów. Dużo, ale sklep wciąż rośnie i nieustannie się zmienia.

  Oferta Allegro

  Choć Allegro zaczynał jako serwis aukcyjny, to dziś jest ogromną internetową platformą handlową. Każdego dnia na platformie Allegro sprzedaje się ponad milion przedmiotów, a klienci mogą wybierać spośród 90 milionów ofert. Ponad 90 procent kupowanych towarów to rzeczy nowe i sprzedawane po stałej ustalonej cenie. Sprzedaż na platformie Allegro prowadzi 100 tysięcy polskich profesjonalnych, zarejestrowanych firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów. W większości to małe i średnie polskie firmy handlowe. Dzięki temu Allegro przyczynia się do ciągłego polepszania standardów na rynku, dbając o prawa konsumentów i jednocześnie wspierając rozwój polskiej przedsiębiorczości. Allegro pilnie słucha opinii klientów, a zespół Allegro sam jest aktywnym użytkownikom serwisu. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwa w zespole 1500 pracowników, którzy pracują w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. Ponad połowa z nich to najwyższej klasy profesjonaliści w obszarze technologii. Do Twojej dyspozycji sklep oddał wiele wyspecjalizowanych usług i narzędzi. Możesz korzystać z rozwiązań Allegro bardzo intensywnie, już nie tylko przez komputery, ale również na smartfonach i tabletach.

  Zwroty i reklamacje

  Część zamówienia możesz bezpłatnie zwrócić z przesyłką Allegro Smart, pod warunkiem, że wybrana forma dostawy umożliwia zwrot. Towar kupiony z dostawą od Allegro możesz zwrócić za darmo, jeśli skorzystasz z paczkomatów lub punktów odbioru. Z darmowego zwrotu nie możesz skorzystać, jeśli Twoja przesyłka Allegro Smart była dostarczona listem albo wybrałeś płatność przy odbiorze. Bezpłatne zwroty w ramach Allegro Smart są dostępne dla wszystkich punktów odbioru i paczkomatów. Pamiętaj, że jedna paczka Allegro Smart to tylko jeden darmowy zwrot. Aby otrzymać rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących:

  - wypełnij wniosek online,

  - zapoznaj się z decyzją Allegro,

  - ciesz się zwrotem środków.

  Co sądzisz o ofertach sklepu internetowego Allegro?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat sklepu internetowego Allegro? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Allegro
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Allegro

  Twoja opinia