Alensa Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Alensa

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
D.
Już długo korzystam z soczewek z alensa. Jestem zadowolona z zakupów szybko bez problemu. Pracownicy posiadają wysokie doświadczenie i wiedzą, jaki kształt, czy model okularów pasuje do danej osoby...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  oprawki

  Już długo korzystam z soczewek z alensa. Jestem zadowolona z zakupów szybko bez problemu. Pracownicy posiadają wysokie doświadczenie i wiedzą, jaki kształt, czy model okularów pasuje do danej osoby. Firma alensajest znana również z bardzo szybkiego kontaktu z niezadowolonym klientem. Gdy zakupione okulary wymagają reklamacji lub zwrotu, biuro obsługi natychmiast odpowiada na zażalenia i niezadowolenie klienta. Firmie alensazależy na dobrej opinii, dlatego szukają nowych rozwiązań rozwijających swoją markę. M.in. stworzyli stronę Internetową, przez którą można się umówić na wizytę. Na stronie są również wszystkie niezbędne informacje o alensa. Jakość okularów jest bardzo zadowalająca, dzięki czemu służą one klientom na lata. Dodatkowo marka tworzy wiele promocyjnych okazji, które pozwalają na zakup drugiej pary za niższą cenę. Przeceny są w porównaniu do innych firm dość często się pojawiają, co zachęca klientów do kupna okularów.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...