Abra Meble

Wszystkie opinie

Abra Meble

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dawid
Kontakt katastrofa, od zamówienia minal tydzien, od pierwszej dostawy stolika Ewa 60, minęły 4 dni. Codziennie spędzam czas na infolinii, a wersję coraz to kolejnych osób na infolinii, nie pokrywaj...Czytacz dalej
P
Piotr
To co zamówiłem a to co zostało mi dostarczone znacznie odbiega od wszelkich standardów stosowanych przez firmę Abra-meble. Kanapa została mi dostarczona w stanie wręcz karygodnym: powyłamywane nóż...Czytacz dalej
M
Mariusz
Nie wiem skąd takie dobre opinie o sklepie. Zamówiłem łóżko 22 lipca, dostałem informacje, że towar będzie do odbioru do 4 tygodni, lecz po upłynięciu podanego terminu, podczas wielokrotnych rozmów...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Meble do sypialni fotel do biurka biurko stolik

  Kontakt katastrofa, od zamówienia minal tydzien, od pierwszej dostawy stolika Ewa 60, minęły 4 dni. Codziennie spędzam czas na infolinii, a wersję coraz to kolejnych osób na infolinii, nie pokrywają się ze soba.

  Od każdej osoby dostajemy inne wytyczne i sposoby radzenia sobie z problemem. Sami już nie wiemy która jest właściwa.
  Dostarczony stolik mial źle wykonane komponenty przez co nie było możliwe jego złożenie, po licznych telefonach i mailach, przysłana nam czesc zamienna... Z INNEGO KOMPLETU, NIE PASUJĄCA DO NASZEGO ZAMÓWIENIA.
  Znów kolejne telefony i wymiany maili z powtarzaniem wszystkich kroków.
  Dalej... (Bo to nie koniec).

  Uważajcie na pozycje na stronie. Zdjęcia nie zgadzają sie z produktem ktory do was przychodzi, sklep internetowy jest na żenującym poziomie, stolik ktory zamawialismy był biały, przyszedł brązowy, dopiero po odpaleniu strony zobaczyliśmy, że gdzies niżej jest napisany rzeczywisty kolor stolika, nie wiem czy brać to jako moją pomyłke, czy specjalne wprowadzanie w błąd/okłamywanie klientów. Musicie zdecydować sami.

  Kolejny problem był z zamówionym przez nas łóżkiem. Pozycja z nowej promocji, łóżko Toledo II. Nagle przestano je produkować po złożeniu na nie, naszego zamówienia.

  Zero propozycji na rozwiązanie problemu.
  Bez wspomnienia o opcji zwrócenia za nie pieniędzy. Zostala nam przedstawiona opcja realizacji zamówienia w postaci.:
  - Kurs do kluczborka (bo tylko tam jest fizycznie ostatnie takie łóżko)
  - Przyłożyć kartę płatniczą (bo nie można go zamówić internetowo.) Co za tym idzie zapłacić drugi raz 1700zl.
  - Zabrać je samemu do domu, pomimo opłaconej dostawy.
  - Czekać na zwrot pieniędzy za zamówione wcześniej łóżko. (Co w sytuacji gdyby jednak do nas przyszło?)

  Najlepsze w tym wszystkim jest to, że łóżko ktore zamówiliśmy, zmieniło jedynie swoją nazwę na stronie internetowej. Nowa nazwa to "Toleex". Po prośbach zmiany łóżka w zamówieniu (to samo łóżko, ta sama cena! Dostaliśmy odpowiedz "NIE".
  Pomimo, że chodzi tylko o nazwę łóżka.

  Zarządaliśmy zwrotu pieniędzy za łóżko by zamówić je ponownie pod nowa nazwą, jednak jest juz 2gi dzień od naszego odwołania ale wciąż nie ma odpowiedzi. Pomimo, że na kolejne maile o niewłaściwej części stolika potrafią odpowiedzieć.

  Caly czas sklep rzuca nam kłody pod nogi, a ja spędzam swój urlop na telefonach kierowanych do infolinii i pisaniu maili, KAŻDEGO DNIA od 5 dni.

  Dziś w odpowiedzi na moje pytania, czy w koncu dopilnują mojego zamówienia, usłyszałem na infolinii słowa "jesteśmy tylko ludźmi"... Dlatego nie potrafią sprawdzić jaka część idzie do jakiego stolika... Nie usłyszałem "tak", "postaramy sie", "prosze sie nie martwic". To znaczy że co? Mam rozumieć, że z każdym meblem z mojego zamówienia będę musiał jeździć po polsce i kupować osobiście? W życiu nie widzialem tak niskiego poziomu jakoś(ci) i tak dziwnych prób radzenia sobie z problemami, jak wymuszanie na kliencie kurs do innego miasta by kupił drugi raz swoje łóżko...

  Katastrofa, nie polecam i odradzam zakup w tym sklepie. Chyba, że lubicie spędzać czas na rozwiązywanie wewnętrznych problemów tej firmy.
  Szkoda, że gdy otwierałem biuro IT we Wrocławiu i zamówiłem w BRW, ponad 10 biurek i wiele innych mebli dla pracowników. Nie mialem z zamówieniem najmniejszych problemów.

  Nasze zamówienie wciąż jest w trakcie, a ja straciłem całą radość z nowo zakupionych rzeczy. Myślę już jedynie o tym, o co jutro bede musiał kolejny raz walczyć, ze sklepem Abra Meble.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kanapa Kevin Alfa 03

  To co zamówiłem a to co zostało mi dostarczone znacznie odbiega od wszelkich standardów stosowanych przez firmę Abra-meble. Kanapa została mi dostarczona w stanie wręcz karygodnym: powyłamywane nóżki koloru czarnego (wszystkie!!!), porysowane nóżki koloru srebrnego szt.3 , pozaciągany materiał tapicerki (wystające liczne nitki), rozdarcie materiału na wewnętrznej szufladzie (schowka na pościel), brak śrubek mocujących oparcie kanapy. Jakby tego było mało, sklep pomimo dostarczonej dokumentacji fotograficznej oraz opisu uszkodzeń na tą chwilę odmówił wymiany lub zwrotu gotówki za tego osobliwego bubla tłumacząc się "brakiem podstaw do wymiany lub zwrotu gotówki". Jednym słowem NIE POLECAM !!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  łózko

  Nie wiem skąd takie dobre opinie o sklepie. Zamówiłem łóżko 22 lipca, dostałem informacje, że towar będzie do odbioru do 4 tygodni, lecz po upłynięciu podanego terminu, podczas wielokrotnych rozmów telefonicznych byłem zbywany informacją, że łóżko przyjedzie do magazynu najpierw pod koniec tygodnia, potem w następnym tygodniu i tak się to powtarzało z tygodnia na tydzień. Po skonsultowaniu się z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów napisałem wezwanie do ostatecznego wydania towaru, dostałem odpowiedź od Abry, że według ich pisma podpisałem umowę i mam przyjąć towar niezależnie od przewidywanego terminu, czyli teoretycznie, gdyby mi chcieli przywieść łóżko za 2 lata to ja je muszę przyjąć, bo nie mogę się wycofać z umowy, pomimo tego, że sklep Abra łamie zapisaną na umowie termin realizacji zamówienia. Łóżka nadal nie mam, a dzisiaj jest 13 wrzesień. Wiem, że ta opinia będzie przykrywana przez boty, więc będę ją powtarzał, aby więcej ludzi się dowiedziało o tej sytuacji.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...