NiezależnaOpinia

  Opinie Abra Meble

  Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny. Profesjonalizm działania firmy oraz jakość produktów doceniają zarówno Klienci, jak i jurorzy ogólnopolskich konkursów. Dzięki temu firma może się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami, które świadczą o jej dynamicznym rozwoju, zaangażowaniu społecznym i wysokich standardach.

  Wśród nagród i wyróżnień przyznanych spółce znajdują się tytuł Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, tytuł Diamentu „Forbesa” 2011 i Dużej Perły Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi 2013 oraz tytuł Superbrands 2014/2015. Spółka konsekwentnie realizuje strategię ekspansji rynkowej. W 2012 roku pod marką Abry działało 80 sklepów, w 2014 było ich 89, a w 2015 firma zarządza siecią ponad 100 placówek handlowych. Firma współpracuje w większości z krajowymi producentami mebli, oferując w swoich sklepach szeroki wybór mebli o różnorodnym i nowoczesnym wzornictwie. Od czerwca 2015 roku Abra wprowadza nowy logotyp i odświeża wizualizację sklepów, podkreślając tym samym przemiany zachodzące w firmie. Pierwszy sklep pod szyldem Abry powstał w 1990 roku w Krakowie. W 2001 roku firma stała się częścią międzynarodowego koncernu JD Group, co umocniło jej pozycję rynkową i pozwoliło na dynamiczny rozwój. Od 2011 roku Abra działa w strukturach międzynarodowej grupy handlowej Steinhoff International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z sektora wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

  Jak złożyć zamówienie w sklepie internetowym?

  Zamówienie można złożyć poprzez umieszczenie produktów w koszyku, a następnie uzupełnienie informacji o szczegółach płatności i dostawy. Można też złożyć zamówienie za pośrednictwem czatu lub infolinii. Aby anulować zamówienie prosimy o kontakt z obsługą sklepu internetowego. Można tego dokonać dzwoniąc na infolinię lub korzystając z czatu.

  Jak sprawdzić status złożonego zamówienia?

  Jeżeli dokonano zakupu jako zalogowany użytkownik, to status zamówienia znajduje się w sekcji „Moje konto”. W pozostałych przypadkach status można sprawdzić, kontaktując się z przypisanym do zamówienia sklepem, poprzez czat lub infolinię. Brak potwierdzenia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone lub został podany błędny adres mailowy. W takich przypadkach należy skontaktować się z obsługą e-sklepu. Można tego dokonać dzwoniąc na infolinię lub korzystając z czatu.

  Reklamacje i zwroty

  Paragon fiskalny nie jest konieczny do zareklamowania towaru. Niemniej znacznie ułatwia złożenie reklamacji, ponieważ jest dowodem potwierdzającym, że klient nabył rzecz w danym sklepie i w danej cenie. Sprzedawca nie może uzależniać przyjęcia reklamacji od dostarczenia paragonu fiskalnego. Producent realizując reklamacje, powinien dokonywać jej w taki sposób, by nie narażać klienta na jakiekolwiek niedogodności (np. brak spania). Producent może zapewnić klientowi na czas naprawy towaru mebel zastępczy. Najlepiej jednak zgłosić potrzebę spania zastępczego podczas spisania reklamacji.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Abra Meble

  Miałeś okazję korzystać z usług Abra Meble? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Abra Meble
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Abra Meble

  Twoja opinia