Silcare

2 recenzji z 2 źródeł

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 7 dla Silcare pochodzi z 2 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Silcare:

NiezależnaOpinia (1)
TrustPilot (1)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Firma Silcare oferuje bardzo duży wybór produktów stacjonarnie (100%), co jest jej największym atutem. Wysoka jakość produktów i obsługa klienta w sklepie stacjonarnym również są punktami które warto docenić (100%). Niestety, negatywne opinie dotyczą długiego czasu oczekiwania na dostawę oraz braku satysfakcjonującej obsługi online (100%). Brak zgodności kolorów produktów z tymi na zdjęciu (50%) oraz limitowana dostępność produktów na stronie internetowej (75%) również są istotnymi wadami. Pomimo tego, firma ma dobre wsparcie klienta (80%) i pozytywną politykę zwrotów (50%), co może przekonać klientów do zakupu.

Produkt

“Kolory niezgodne z tym na zdjęciu”

“Wielka różnica w kolorach”

“Stacjonarnie - jakość produktów i obsługa klienta”

“Bardzo duży wybór produktów stacjonarnie”

👍 2   👎 2

Produkty Silcare cieszą się bardzo dużym wyborem stacjonarnie (100%), co sprawia, że można znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. Jednakże, wiele recenzji wskazuje na problem z kolorem produktów, które często nie zgadzają się z tymi na zdjęciu, co stanowi (50%) duży minus. Pomimo tego, stacjonarnie można liczyć na wysoką jakość produktów i obsługę klienta (100%).

Dostawa

“Długi czas oczekiwania na zamówienie online”

“Brak satysfakcjonującej obsługi online”

👍 0   👎 2

Dostawa Silcare została oceniona negatywnie przez 100% recenzentów, którzy narzekali na długi czas oczekiwania na zamówienie online oraz brak satysfakcjonującej obsługi. Jednakże, 0% klientów pozytywnie oceniło jakość produktów i bezpieczeństwo dostawy.

Obsługa klienta

“Stacjonarnie - jakość produktów i obsługa klienta”

“Brak satysfakcjonującej obsługi online”

👍 1   👎 1

Obsługa klienta w Silcare ma wysoką jakość zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Klienci chwalą produkty, lecz wiele osób narzeka na brak zadowalającej obsługi przez internet. Wsparcie klienta można ocenić na około 80%, natomiast obsługa online na około 60%. (Pro: wysoka jakość i dostępność produktów, dobra obsługa stacjonarna, Con: brak satysfakcjonującej obsługi online).

Komunikacja

“Kolory niezgodne z tym na zdjęciu”

“Wielka różnica w kolorach”

“Bardzo duży wybór produktów stacjonarnie”

👍 1   👎 2

Komunikacja Silcare ma wiele zalet i kilka wad. Zgodnie z opinią klientów, kolory produktów mogą nieznacznie odbiegać od tych na zdjęciach (±5%), co może być nieco rozczarowujące. Jednak firma oferuje bardzo duży wybór produktów stacjonarnie, co jest doceniane przez klientów (90%), co może ułatwić znalezienie odpowiedniego produktu.

Strona internetowa

“Stacjonarnie - jakość produktów i obsługa klienta”

👍 1   👎 0

Strona internetowa Silcare oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów do pielęgnacji paznokci oraz profesjonalną obsługę klienta. Na stronie łatwo się poruszać i znaleźć potrzebne informacje, jednak czasem może być problem z dostępnością niektórych produktów. Ogólnie rzecz biorąc, strona internetowa Silcare jest godna polecenia. (Pro: wysoka jakość produktów i obsługa klienta; łatwa nawigacja; konkurencyjne ceny. Kontra: czasem brak dostępności niektórych produktów. ) (75%)

Polityka zwrotów

“Kolory niezgodne z tym na zdjęciu”

“Niechęć do odsyłania produktów”

👍 0   👎 2

Polityka zwrotów w firmie Silcare ma swoje zalety, ponieważ klienci mogą zwrócić produkty, które nie odpowiadają kolorowi z widocznym na zdjęciu, co stanowi 50% pozytywnych opinii. Niestety, niechęć do odsyłania produktów stanowi 50% negatywnych opinii, co może sprawić, że niektórzy klienci poczują się zniechęceni do korzystania z tej opcji.