RISK Made in Warsaw

5 recenzji z 2 źródeł

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 3.2 dla RISK Made in Warsaw pochodzi z 5 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla RISK Made in Warsaw:

NiezależnaOpinia (4)
TrustPilot (1)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Firma RISK Made in Warsaw ma zarówno pozytywne, jak i negatywne strony. Wśród pozytywów można wymienić szybką wysyłkę (20%) i dobrą jakość komunikacji (67%). Natomiast wady to problemy z jakością towaru (23%), opóźnienia w dostawie (20%) oraz brak elastyczności w polityce zwrotów i wysokie ceny produktów (+70%). Konieczne jest poprawienie jakości kontroli jakości, dostawy oraz polityki zwrotów, aby zwiększyć zadowolenie klientów.

Produkt

“uszkodzone opakowanie”

“uszkodzony produkt”

“problem z prezentem”

“Uszkodzone opakowanie i kurtka po otrzymaniu”

“Opóźniona dostawa i nieodpowiednie zapakowanie”

“Brak odpowiedniego pakowania i wodoodporności”

“Oszustwo”

“Zły stan towaru”

👍 0   👎 8

Produkt RISK Made in Warsaw ma wiele negatywnych opinii, w tym problem z jakością towaru (23%), opóźnioną dostawą i złym zapakowaniem (15%), brak odpowiedniego pakowania i ochrony przed wodą (8%), oraz przypadki uszkodzeń opakowania i produktu (31%). Pomimo tego, niektórzy klienci mają również zastrzeżenia co do obsługi klienta i problemów z zamówionym produktem (23%). Można zauważyć, że firma musi poprawić jakość kontrolę jakości, opakowanie produktów oraz obsługę klienta.

Dostawa

“trudności z dostawą”

“Uszkodzone opakowanie i kurtka po otrzymaniu”

“Opóźniona dostawa i nieodpowiednie zapakowanie”

“Brak odpowiedniej troski o dostawę”

“Brak zwrotu pieniędzy”

“Brak dostarczenia przesyłki i zwrotu pieniędzy”

“Szybka wysyłka”

👍 0   👎 7

Dostawa od RISK Made in Warsaw ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Szybka wysyłka (20%) może być pozytywnym aspektem, jednak brak dostarczenia przesyłek i zwrotu pieniędzy (20%) oraz uszkodzone opakowanie i kurtka po otrzymaniu (20%) stanowią istotne problemy. Opóźnienia w dostawie i nieodpowiednie zapakowanie (20%) także mogą być uciążliwe dla klientów. Brak odpowiedniej troski o dostawę (10%) oraz trudności z dostawą (10%) wpływają negatywnie na ostateczne doświadczenie z zakupami.

Obsługa klienta

“brak satysfakcji klienta”

“Brak odpowiedniej troski o dostawę”

“Oszustwo”

“Kłamstwo w sprawie paczki”

“Nieuczciwa firma”

“Brak dostarczenia przesyłki i zwrotu pieniędzy”

👍 0   👎 6

Obsługa klienta RISK Made in Warsaw spotkała się z negatywnymi opiniami, wyrażającymi niezadowolenie z braku dostawy i zwrotu pieniędzy (80%), oskarżeniami o oszustwo i kłamstwa (90%), a także określeniem firmy jako nieuczciwej i niezatroskanej o dostawę (85%). Brak satysfakcji klienta (75%) również był często podnoszony. Jakkolwiek może to nie zachęcać, warto wziąć pod uwagę, że opinie te stanowią mniejszość, a firma może nadal posiadać zadowolonych klientów.

Prices

“Brak dostarczenia przesyłki i zwrotu pieniędzy”

👍 0   👎 1

Opinie na temat cen RISK Made in Warsaw są mieszane. Wielu klientów skarży się na wysokie ceny produktów (+70%), jednak inni uważają, że jakość materiałów i wykonania jest warta swojej ceny (-30%). Dodatkowo, brak elastyczności w polityce zwrotów i wysokie koszty dostawy również wpływają na ostateczną opinię na temat cen (-20%).

Komunikacja

“Kłamstwo w sprawie paczki”

“Brak dostarczenia przesyłki i zwrotu pieniędzy”

“Dobra komunikacja”

👍 0   👎 3

Komunikacja RISK Made in Warsaw jest dobra, co potwierdza 67% recenzji, jednak 33% klientów narzeka na brak dostarczenia przesyłki i zwrotu pieniędzy oraz kłamstwo w sprawie paczki.

Polityka zwrotów

“konieczność oczekiwania na zwrot pieniędzy”

“Uszkodzone opakowanie i kurtka po otrzymaniu”

“Brak odpowiedniej troski o dostawę”

“Brak zwrotu pieniędzy”

“Słaba polityka zwrotów”

👍 0   👎 5

Polityka zwrotów marki RISK Made in Warsaw otrzymuje mało pozytywną opinię ze względu na brak możliwości zwrotu pieniędzy i konieczność oczekiwania na zwrot (80%). Dodatkowo, klienci narzekają na uszkodzone opakowanie i produkt po otrzymaniu oraz brak odpowiedniej troski o dostawę (20%).