Opinie WestStein

O spółce WestStein

Spółka WestStein Ltd. została stworzona i jest zarządzana przez zespół z doświadczeniem w sektorze bankowym, stosunków międzynarodowych, nowych technologii i przedsiębiorczości. Dzięki temu posiadają szeroką wiedzę z zakresu branży technologii finansowych i potrzeb klienta, jak również usług o najwyższej wartości dodanej.

Kluczem jest prostota, a potrzeby klientów są inspiracją. Przy tworzeniu tej firmy, marki i produktów, spojrzeli świeżym okiem na podstawy usług finansowych i dodali najnowsze technologie i spostrzeżenia dotyczące potrzeb nowoczesnego klienta. Mniej wysiłku, większa przejrzystość i elastyczność, nie wspominając o lepszej ofercie cenowej i kompleksowym zarządzaniu przez Internet. Produkty i rozwiązania nie mają granic – postępują zgodnie z regulacjami, aby utrzymać wysoki poziom zgodności oraz dostarczyć wysokiej jakości usługę i standardy bezpieczeństwa przy innowacyjnych i cyfrowych produktach finansowych. Wierzą, że technologie finansowe lub FinTech będą służyć ludzkości – firmom i osobom prywatnym korzystającym z nich, a nie na odwrót.

WestStein oferuje usługi we współpracy z londyńską spółką Prepaid Financial Services Limited (PFS) założoną w 2008 roku. Spółka PFS jest regulowana przez Brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego i posiada licencję instytucji zajmującej się pieniędzmi elektronicznymi Mastercard. Spółka PFS jest zarządzana przez zespół z wieloletnim doświadczeniem z zakresu usług kart płatniczych i technologii bankowych. Wśród klientów PFS są: Nikon, Adidas, JPMorgan, Chase i wiele innych firm i instytucji publicznych.

Internetowe konto osobiste spełniające wszystkie Twoje potrzeby

Brak weryfikacji historii kredytowej

Konto IBAN dla płatności przychodzących

Doładowanie konta przelewami gotówkowymi lub za pomocą vouchera

Przelewanie pieniędzy na inne karty

Dokonywanie i otrzymywanie przelewów SEPA

Bezpieczne i prywatne zakupy online

Brak debetu – miej swój budżet zawsze pod kontrolą

Trzy dodatkowe karty do jednego konta głównego

Łatwe zarządzanie online lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Internetowe konto osobiste z możliwością podpięcia 3 kart przedpłaconych

Konto IBAN jest otwierane bez konieczności weryfikowania historii kredytowej, można je zasilić na kilka sposobów i jest dostosowane do płatności przychodzących i wychodzących, w tym do przelewów SEPA.

Z tym kontem Twoje zakupy online będą bezpieczne, a ich prywatność zostanie zachowana; nie przekroczysz zaplanowanego budżetu. Aż do trzech dodatkowych kart do konta głównego, co może okazać się idealnym rozwiązaniem dla zarządzania potrzebami finansowymi rodziny. Przyjazny dla użytkownika portal klienta WestStein i aplikacja mobilna WestStein zapewniają łatwe zarządzanie kontem internetowym niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Jak rozpocząć korzystanie z karty?

Zaloguj się do swojego konta WestStein: https://my.weststeincard.com/auth/login/?locale=pl

Przejdź do sekcji „Karty”; Kliknij w swoją kartę i postępuj zgodnie z instrukcjami aktywacji. Jeśli dołączyłeś do WestStein przed 07.01.2019., prosimy o aktywację swojej karty za pomocą tego linka: https://my.weststeincard.com/auth/activate/?locale=pl.

Pozostaw swoją opinię

Czy masz wiedzę na temat spółki WesterStein? Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru i decyzji czy skorzystać z usług WestStein. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniej dla nich karty. Nawet krótki komentarz może przyczynić się do poprawy działalności firmy.

Z przyjemnością będziemy służyć Ci dalszą pomocą!

WestStein
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o WestStein

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)