NiezależnaOpinia

  Opinie WestStein

  O spółce WestStein

  Spółka WestStein Ltd. została stworzona i jest zarządzana przez zespół z doświadczeniem w sektorze bankowym, stosunków międzynarodowych, nowych technologii i przedsiębiorczości. Dzięki temu posiadają szeroką wiedzę z zakresu branży technologii finansowych i potrzeb klienta, jak również usług o najwyższej wartości dodanej.

  Kluczem jest prostota, a potrzeby klientów są inspiracją. Przy tworzeniu tej firmy, marki i produktów, spojrzeli świeżym okiem na podstawy usług finansowych i dodali najnowsze technologie i spostrzeżenia dotyczące potrzeb nowoczesnego klienta. Mniej wysiłku, większa przejrzystość i elastyczność, nie wspominając o lepszej ofercie cenowej i kompleksowym zarządzaniu przez Internet. Produkty i rozwiązania nie mają granic – postępują zgodnie z regulacjami, aby utrzymać wysoki poziom zgodności oraz dostarczyć wysokiej jakości usługę i standardy bezpieczeństwa przy innowacyjnych i cyfrowych produktach finansowych. Wierzą, że technologie finansowe lub FinTech będą służyć ludzkości – firmom i osobom prywatnym korzystającym z nich, a nie na odwrót.

  WestStein oferuje usługi we współpracy z londyńską spółką Prepaid Financial Services Limited (PFS) założoną w 2008 roku. Spółka PFS jest regulowana przez Brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego i posiada licencję instytucji zajmującej się pieniędzmi elektronicznymi Mastercard. Spółka PFS jest zarządzana przez zespół z wieloletnim doświadczeniem z zakresu usług kart płatniczych i technologii bankowych. Wśród klientów PFS są: Nikon, Adidas, JPMorgan, Chase i wiele innych firm i instytucji publicznych.

  Internetowe konto osobiste spełniające wszystkie Twoje potrzeby

  Brak weryfikacji historii kredytowej

  Konto IBAN dla płatności przychodzących

  Doładowanie konta przelewami gotówkowymi lub za pomocą vouchera

  Przelewanie pieniędzy na inne karty

  Dokonywanie i otrzymywanie przelewów SEPA

  Bezpieczne i prywatne zakupy online

  Brak debetu – miej swój budżet zawsze pod kontrolą

  Trzy dodatkowe karty do jednego konta głównego

  Łatwe zarządzanie online lub za pomocą aplikacji mobilnej.

  Internetowe konto osobiste z możliwością podpięcia 3 kart przedpłaconych

  Konto IBAN jest otwierane bez konieczności weryfikowania historii kredytowej, można je zasilić na kilka sposobów i jest dostosowane do płatności przychodzących i wychodzących, w tym do przelewów SEPA.

  Z tym kontem Twoje zakupy online będą bezpieczne, a ich prywatność zostanie zachowana; nie przekroczysz zaplanowanego budżetu. Aż do trzech dodatkowych kart do konta głównego, co może okazać się idealnym rozwiązaniem dla zarządzania potrzebami finansowymi rodziny. Przyjazny dla użytkownika portal klienta WestStein i aplikacja mobilna WestStein zapewniają łatwe zarządzanie kontem internetowym niezależnie od tego, gdzie jesteś.

  Jak rozpocząć korzystanie z karty?

  Zaloguj się do swojego konta WestStein: https://my.weststeincard.com/auth/login/?locale=pl

  Przejdź do sekcji „Karty”; Kliknij w swoją kartę i postępuj zgodnie z instrukcjami aktywacji. Jeśli dołączyłeś do WestStein przed 07.01.2019., prosimy o aktywację swojej karty za pomocą tego linka: https://my.weststeincard.com/auth/activate/?locale=pl.

  Pozostaw swoją opinię

  Czy masz wiedzę na temat spółki WesterStein? Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru i decyzji czy skorzystać z usług WestStein. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniej dla nich karty. Nawet krótki komentarz może przyczynić się do poprawy działalności firmy.

  Z przyjemnością będziemy służyć Ci dalszą pomocą!

  WestStein
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  7
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  6
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Negatywny!

  Procedura sprawdzania/kontroli łączy się z automatycznym zablokowaniem przelewów i środków , które są na koncie. Potrzeba jest wysłania masy potwierdzeń, szelfie z dowodem w ręku , dokumentów. Trwa to różnie. U mnie raz trwało to miesiąc , raz tydzień. Nie podoba mi się taka praktyka. Najpierw trzeba coś udowodnić by ukarać zablokowaniem środków płatniczych i karty. W Westein jest odwrotnie. To ty musisz udowodnić , ze jesteś niewinny i uczciwy. Dla mnie to procedura skandaliczna !
  Płacę wysokie koszty za posiadanie tej karty i chcę się czuć bezpiecznie, a tak nie jest. Nigdy nie wiem kiedy wymyślą następna kontrolę/weryfikację. Jeszcze jedna taka akcja i zrezugnuję z usług WestStein.

  Przez: Piotr 12-12-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  7
  rating

  Napisz wlasną opinię o WestStein

  Twoja opinia