Sponto

Wszystkie opinie

Sponto

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

C
Czarek
Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją koleji na...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożycka

  Interesująca usługa, pozwala zaoszczędzić całą masę czasu. Nie musiałem jeździć wte i wewte po wszystkich możliwych bankach, nie mówiąc już o czasie straconym na czekaniu w banku na swoją koleji na przejazdy po mieście. Bardzo dobry pomysł. Szczególnie jeżeli Twoja historia kredytowa nie jest nieskazitelna, to wcale nie wyklucza z możliwości skorzystania z szybkiej pożyczki, tylko w tradycyjny sposób zajęłoby to dużo więcej czasu. Ten serwis jest pośrednikiem, suwakiem określa się kwotę pożyczki i okres spłaty jaki byśmy chcieli, po czym dostajemy ofertę pożyczki i jej warunki spłaty. Istnieją firmy udzielające pożyczek z minimalnymi wymogami, jeżeli chodzi o dokumenty i nie wszystkie firmy kontrolują klientów w BIK-u. Nie można pożyczyć bardzo dużych kwot. Generalnie jestem zadowolony, bo znalazłem pożyczkę nie wychodząc nawet z domu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Sponto

Czy marzysz o czymś nowym i potrzebujesz pożyczki? Szukasz miejsca na sieci, gdzie można się zapożyczyć? Serwis Sponto może być rozwiązaniem dla Ciebie. Na stronie Sponto znajdziesz pożyczki na wyciągnięcie ręki. Jednak trzeba pamiętać, że istnieje wiele takich ofert na internecie. Skąd wiedzieć, którą wybrać? Z pewnością warto przeglądnąć opinie innych na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie to idealne miejsce dla Ciebie czytając recenzje kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Pomoże to w podjęciu właściwej decyzji. 

 

O Sponto.pl
Serwis Sponto.pl reprezentuje Paytree Sp. zo.o., która natomiast należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Usługa weryfikacji konta bankowego dostarcza Blue Media. Serwis jest wyłączną własnością Pośrednika Affiliate Partners Sp. z o.o. Z siedzibą w Warszawie, który przy jego pomocy świadczy na rzecz klienta drogą elektroniczną usługę dostępu do informacji o produkcie pożyczkowym Paytree Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Administratorem danych osobowych jest Affiliate Partners Sp z o.o.

 

Produkty i usługi oferowane przez Sponto.pl
Zastanawiasz się jak to działa? Sponto to podobno gwarancja szybkiego i bezpiecznego pożyczania. Firma twierdzi, że gwarantuje minimum formalności, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalną obsługę i błyskawiczne rozpatrzenie wniosku. Proces składania wniosku przebiega w całości online, a dane, które im powierzasz są chronione. Na stronie widnieje kalkulator pożyczek gdzie można obliczyć koszt swojej pożyczki wprowadzając kwotę do pożyczenia i okres. Po wprowadzeniu tych danych, system oblicza kwotę raty, RRSO i całkowitą kwotę do spłaty. Następnie wystarczy kliknąć "Złóż Wniosek". Kliknięcie tego przycisku pozwala na skorzystanie z usługi świadczonej przez Affiliate Partners Sp. z o.o., polegającej na umożliwieniu złożenia za pośrednictwem serwisu wniosku o pożyczkę do Paytree Sp. z o.o.. Po czym, trzeba zalogować się do konta bankowego korzystając z usługi Krajowej Instytucji Płatniczej Blue Media. Korzystając z otrzymanego kodu SMS, akceptuje się umowę i pieniądze lecą na konto bankowe. Na stronie podane są warunki, które trzeba spełniać, aby ubiegać się o pożyczkę Sponto.pl. Spłat należy dokonywać zgodnie z harmonogramem załączonym do umowy na rachunek bankowy podany w umowie. W serwisie widnieją również dokumenty do pobrania, takie jak wzór umowy pożyczki, klauzula informacyjna i formularz informacyjny. Wysokość każdej raty na dzień zawarcia umowy jest równa, za wyjątkiem ostatniej raty, która ma charakter wyrównujący. W ramach dokumentacji otrzymasz harmonogram spłat, w którym znajdziesz kwoty i terminy wszystkich rat. Chcesz dodatkowych informacji? Te można znaleźć w zakładce “Pytania i odpowiedzi”. Aby skontaktować się z obsługą klienta, skorzystaj z opcji takich jak droga mailowa, telefoniczna lub poprzez formularz kontaktowy, w godzinach pracy podanych na stronie w zakładce “Kontakt”. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Sponto.pl
Czy skorzystałeś z serwisu Sponto? Otrzymałeś pożyczkę? Zakupiłeś wymarzoną rzecz dzięki dodatkowym gotówce? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces rejestracji i wysyłania wniosku? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Wszystkie opinie kupujących są na wagę złota, szczególnie jeśli w grę wchodzą pieniądze. Opinie klientów pomagają innym osobom w podjęciu decyzji o tym czy ten właśnie serwis jest odpowiedni dla nich czy też nie. W trosce o innych, zostaw recenzję.