Smartney

Wszystkie opinie

Smartney

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
S.
Łatwo i przyjemnie: Procedura pożyczkowa w Smartney zawiera się w kilku następujących krokach: Ustalenie na stronie pożyczkodawcy kwoty pożyczki i okresu spłaty. Na stronie internetowej Sma...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka


  Łatwo i przyjemnie:

  Procedura pożyczkowa w Smartney zawiera się w kilku następujących krokach:

  Ustalenie na stronie pożyczkodawcy kwoty pożyczki i okresu spłaty. Na stronie internetowej Smartney przy pomocy dostępnego kalkulatora należy wybrać kwotę pożyczki, a także ilość miesięcy. Na tym etapie znajdziesz informacje, takie jak całkowita kwota do zapłaty, wysokość raty, odsetek, prowizji, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) oraz do kiedy płatne są raty. Ponadto możesz zapoznać się z formularzem informacyjnym, w którym znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące pożyczki. Jeżeli wszystkie warunki Ci odpowiadają, możesz przejść do wypełnienia wniosku.
  Wypełnienie formularza rejestracyjnego i wniosku. Na samym początku należy wybrać jedną z dwóch opcji: „Jestem tu nowy!” lub ” Jestem już klientem”. W przypadku, gdy po raz pierwszy zaciągasz pożyczkę, należy podać następujące dane: imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail. Aby przejść do kolejnego etapu, trzeba zaznaczyć wszystkie zgody. W następnej części formularza pozostaje uzupełnić informacje dotyczące sytuacji finansowej, adresu zamieszkania, a także szczegółowe dane osobowe.
  Weryfikacja tożsamości i zdolności kredytowej. W Smartney potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza z indywidualnego konta bankowego pożyczkobiorcy lub aplikacji Kontomatik. Klient zostanie poinformowany o poprawności danych za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS. Pożyczkodawca zwraca opłatę weryfikacyjną w ciągu 3 dni roboczych. Na tym etapie klient zostaje poddany indywidualnej ocenie zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego.
  Przyznanie pożyczki. Smartney wysyła wiadomość SMS z informacją, czy pożyczka została przyznana.
  Wypłata pieniędzy. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Smartney zleca przelew bez zbędnej zwłoki, nie późnej niż 72 godziny od dnia zawarcia umowy. Wypłata środków oraz zaksięgowanie ich na rachunku pożyczkobiorcy potrwa kilka minut, dzięki wykorzystaniu systemu szybkich przelewów DotPay.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Bancovo

Bancovo

1 opinie

Opinie o BancovoBANCOVO to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów bankowych i p...

Logo Credit.pl

Credit.pl

1 opinie

Opinie o Credi.pl Co trzeba wiedzieć o szybkiej pożyczce?Szybka pożyczka jest jednym z najprostszych rozwi&A...

Logo TAKTO Finanse

TAKTO Finanse

1 opinie

 Opinie o TAKTOJak wyglÄ…da ożyczka na raty w TAKTO TAKTO finanse - nie jest bankiem. Prowadzi dziaÅ‚alno&A...

Smartney

Finanse domowe nie są tak łatwe jak by się mogło w teorii wydawać. Wiemy ile zarabiamy, wiemy ile przeciętnie wydajemy na rachunki za media, czynsz, jedzenie, edukację czy rozrywkę. Jednak nawet najbardziej skrupulatnym i zorganizowanym osobom zdarzają się sytuacje, w których jakiś wydatek je zaskakuje, albo nawet przerasta aktualne możliwości finansowe. Nieważne czy chodzi o zepsuty sprzęt AGD, którego nie da się już naprawić, a gwarancja dawno wygasła, czy o wypadek i uszczerbek na zdrowiu czy chorobę, której nie pokrywa Twoje ubezpieczenie społeczne, ani prywatny ubezpieczyciel – nagłe wydatki mogą zaskoczyć najbardziej przygotowane na nie osoby.  W takich sytuacjach być może warto skorzystać z pożyczek na stronie Smartney. A może już korzystałeś z tej oferty. Czy produkty dostępne tam są godne polecenia? Czy miałeś z czymś problem? Czy warunki, regulamin i opłaty są przejrzyste i łatwe do zrozumienia przez klientów? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy skorzystali z pożyczek internetowych Smartney. Pomoże Ci to zadecydować, czy warto skorzystać z oferty strony oferującej pożyczki internetowe Smartney.

O pożyczkach Smartney
Smartney to firma oferująca pożyczki, która jest własnością Grupy Oney Bank z Francji. Grupa ta jest na rynku finansowym od 35 lat w 11 krajach i szczyci się bazą ponad 7,6 miliona klientów na całym świecie. Firma ta tworzy innowacyjne rozwiązania finansowe połączone z wszechstronną wiedzą oraz doświadczeniem w bankowości na całym świecie. Produkty finansowe tej firmy chcą trafiać w potrzeby klientów online (m.in. internetowy kredyt konsumencki, płatności odroczone, a także raty w płatnościach e-commerce). Wszystkie produkty finansowe dostępne są zarówno za pomocą Twojego smartfona lub komputera. Firma zdobyła Nagrodę Konsumenta 2021, Laur Klienta 2021 oraz certyfikat Rzetelnej Firmy.

Oferta pożyczek Smartney
Strona Smartney, oferuje pożyczki online do kwoty aż 60.000 złotych, spłatę których można rozłożyć aż na 84 miesiące (7 lat).  Możliwa jest też konsolidacja różnych pożyczek. Smartney kieruje swoją ofertę do osób w wieku 23-70 lat, które są w posiadaniu rachunku bankowego. Klienci Smartney, to ludzie, którzy doceniają swój czas i pieniądze, a jednocześnie poszukają prostych i transparentnych rozwiązań finansowych. Ich usługi to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, które wykorzystują najnowsze technologie pozwalające na zaoszczędzenie czasu i upraszczanie życia. Kredyt można spłacić wcześniej. Natomiast informacja o oprocentowaniu kredytu konsumenckiego jest dostępne po zalogowaniu na stronie www.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące pożyczek internetowych Smartney
Czy korzystałeś z usług Smartney? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat sklepu Smartney. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie całej procedury? Czy uważasz, że korzystanie z usług Smartney jest łatwe i bezpieczne? Czy ta strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni użytkownicy mieli do powiedzenia na temat pożyczek internetowych Smartney. Bardzo Państwu dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.