Finiata Opinie

: 3
67% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-04-17
Twoja pożyczka w kilku słowach
To nie było moje pierwsze doświadczenie z tego rodzaju usługami, ale muszę przyznać, że obsługa k... Czytacz dalej
fabian

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-01-18
Zakup finansowania
Masakra, kompletnie nie ogarniają obsługi klienta! Najpierw problem z kontaktem, potem bez ostrze... Czytacz dalej
B. Kowalczyk

Opinie (3)

  (2)

 (0)

  (0)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Przejrzyste warunki kredytowania oraz intuicyjny interfejs portalu. Korzystam z ich portalu i usług i jestem zadowolona. Potrzebne mi dodatkowe środki co miesiąc, więc to jest opcja idealna. W sumie dzieki obsłudze tego portalu przestałam sie bać pożyczek, czy samego limitu odnawialnego dlatego, że wszystko mi jasno wyjaśnili i nie ma żadnych ukrytych ani kosztów, ani kruczków w umowie. Umowa oczywiscie podpisana online więc dla mnie super.
  Moim zdaniem, to nowa ciekawa propozycja w segmencie pozabankowym. Limit w ramach faktoringu może być świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy są nieomal pewni, co do zalegających wobec nich kontrahentów, a którzy potrzebują na szybko zastrzyku gotówki. Naturalnie, trzeba jak zawsze odpowiedzieć sobie na pytanie, czy po pierwsze: otrzymasz zapłatę i po drugie, czy jesteś 100% pewny, że zaufasz Finiacie w kwestii dostępu do danych. Jeśli na te dwa pytania odpowiesz twierdzącą, to oferta spółki może być dla ciebie w sam raz


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Twoja pożyczka w kilku słowach

  To nie było moje pierwsze doświadczenie z tego rodzaju usługami, ale muszę przyznać, że obsługa klienta tutaj była naprawdę imponująca. Konsultant, z którym rozmawiałam (niestety nie pamiętam teraz jego imienia) był niesamowicie cierpliwy i pomocny, co nie zdarza się często w branży finansowej. Pomógł mi rozwiązać problem, z którym inni sobie nie radzili. Ogólnie rzecz biorąc, byłam naprawdę zadowolona z obsługi klienta i usług świadczonych przez tę firmę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup finansowania

  Masakra, kompletnie nie ogarniają obsługi klienta! Najpierw problem z kontaktem, potem bez ostrzeżenia obniżyli mi finansowanie. Jak mam prowadzić biznes z takim partnerem? Odradzam!


Inni również oglądali