NiezależnaOpinia

  Opinie Finiata

  Nikt nie jest bezpieczny od siły wyższe - dotyczy to wszelkich dodatkowych problemów i trudności w pracy i w życiu osobistym. Czasami istnieje pilna potrzeba pieniędzy, które będą potrzebne do zapłacenia ubezpieczenia lub rachunków, kupić kilka fajnych rzeczy i tak dalej. Ludzie zazwyczaj planują swoje drogie zakupy z wyprzedzeniem, ale niektóre z nich nie można zaplanować. A jeśli w przeszłości było nam łatwiej pożyczyć pieniądze od przyjaciół, a słowo „kredyt” brzmi nieprzyjemnie jakoś nie w pełni zrozumiałe, łatwiej jest obecnie pożyczyć pieniądze za pomocą serwisu credy.pl poprzez wypełnienie wniosku on-line za pośrednictwem Internetu. W ten sposób serwis gwarantuje, że można zaoszczędzić czas i w ciągu kilku minut rozwiązać każdy problem finansowy.

  Finiata

  , platforma finansowa dla sektora małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorców, w przeciągu roku działalności zdobyła 9000 klientów. Twórcą Finiaty jest Sebastian Deimler, który ma już na swoim koncie sukces firmy Kreditech. Właśnie pozyskała nowych inwestorów - dołączyli do nich właśnie: Kulczyk Investments,DN Capital, Point Nine Capital, Redalpine, Fly Ventures, LaFamiglia), ENERN i VC. Zasilili spółkę kwotą równowartością 75 mln zł jest jedną z największych w historii dla tak młodego fintecha. Z tego 42 mln zł zostało pozyskanych jako udziały serii A przez nowych inwestorówz Europy Wschodniej, a pozostałe 33 mln zł pochodzi z linii kredytowej.

  Spółka tłumaczy, że ryzyko w produktach przez nią oferowanych jest inne niż kredytowe, bo jej produkt nie jest linią kredytową ani długoterminowym zobowiązaniem. To faktoring, co oznacza że klienci fintecha zarobili już pieniądze, ale ze względu na odroczenie terminów płatności, czy w związku z generalnym trendem „nie płacenia na czas" muszą czekać na wynagrodzenie. Mikrofaktoring jest więc usługą biznesową, która pozwala klientom zachować płynność finansową.

  Finiata oferuje najbardziej elastyczną ofertę wymiany faktur na gotówkę w Polsce. Klient sam decyduje, kiedy chce zwrócić nam pieniądze, korzystając z płaskiej stawki za każde 30 dni obsługi faktury. Oferujemy zdecydowanie więcej niż tradycyjny mikrofaktoring czy faktoring. Tak naprawdę stworzyliśmy unikalną usługę finansową, pozwalającą na natychmiastową zamianę Twoich faktur na gotówkę. Bez kontaktowania się z Twoim kontrahentem!

  SPŁATA POŻYCZKI

  Klient spłaci Pożyczkę (wraz naliczonymi odsetkami i opłatami) w miesięcznych ratach, należnych i płatnych w każdym terminie spłaty przypadającym w okresie sześciu miesięcy od dnia wypłaty Pożyczki, określonym w Harmonogramie Spłaty.

  Harmonogram Spłaty jest aktualizowany przez Finiata każdorazowo, gdy miesięczne raty spłaty muszą zostać ponownie obliczone w związku z wypłatą nowej Pożyczki lub przedterminową spłatą Pożyczki. Klient może w dowolnym momencie dokonać przedterminowej spłaty całości lub części Pożyczki. Każda przedterminowa spłata zostanie dokonana wraz z odsetkami naliczonymi od przedpłaconej kwoty. Każda przedterminowa kwota spłaty zostanie przeznaczona w pierwszej kolejności na spłatę wszelkich niezapłaconych opłat oraz wymagalnych i niezapłaconych odsetek (określonych w Załączniku), a po takim odliczeniu zostanie wykorzystana na spłatę wymagalnej, ale niezapłaconej kwoty głównej.

  Miałeś okazję korzystać z usług Finiata? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? A może znalazłeś dziwne kruczki w warunkach umowy lub prowizja jest za wysoka? Proszę, podziel się z nami swoim doświadczeniem, chociażby w kilku słowach i pozwól oszczędzić pieniądze tysiącom osób.

  Finiata
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Finiata

  Twoja opinia