100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Klaudia
Firma nie jest tak znana i zastanawiałem sie długo czy z nimi współpracować czy nie. Nie byłam pewna jak potoczy sie cała sprawa związana ze spłatą czy przypadkiem firma nie zechce mnie oszukać i c...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pożyczka

  Firma nie jest tak znana i zastanawiałem sie długo czy z nimi współpracować czy nie. Nie byłam pewna jak potoczy sie cała sprawa związana ze spłatą czy przypadkiem firma nie zechce mnie oszukać i czy nie bedzie jakichś dodatkowych kosztów bo wiadomo, że różnie się o firmach pożyczkowych pisze. No i na szczęście było tak jak się spodziewałem. Jedyna wada to bardzo wysokie rrso, jest o wiele drożej niż w banku. Pieniądze znalazły się jeszcze tego samego dnia na koncie. Wprawdzie nie tak szybko ja mnie zapewniał konsultant na infolinii. ale nie jestem przypadkiem przekonana czy nie jest to wina mojego banku ( czasami zdarza się ze ktoś nadał przelew ale ten przelew na koncie pojawia sie u mnie o wiele później). Jeszcze jedno co mi się w nich nie podoba to to, ze zaniżyli moją zdolnosc kredytowa. No ale jak nie ma się możliwości wzięcia pożyczki w banku, to dobrze, że chociaż jakaś firma prywatna chce udzielić pożyczki. Tak wiec polecam ale jedynie na krótki czas.


Inni również oglądali