NiezależnaOpinia

  Opinie AXI Card

  Easy Payment Services z przyjemnością i dumą przedstawia AXI – kartę kredytową inną niż wszystkie, a jednocześnie funkcjonującą pod sprawdzonym szyldem MasterCard i oferującą limit kredytowy do 6,000 złotych. Karta AXI jest kartą kredytową MasterCard Standard z limitem aż do 6000 zł. Możesz ją otrzymać bez jakichkolwiek wcześniejszych wpłat potwierdzających numer rachunku bankowego. Karta AXI jest kartą zbliżeniową, dzięki czemu możesz płacić za zakupy zwykłym zbliżeniem karty do czytnika. Jeżeli kwota zapłaty będzie niższa niż 50 zł – nie będziesz musiał wpisywać swojego kodu PIN, dzięki czemu zakupy stają się zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Z tej karty kredytowej możesz również wypłacać gotówkę za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.

  Karta AXI jest kartą międzynarodową – możesz spokojnie z nią podróżować i płacić w każdym miejscu na świecie. Jednym z największych plusów Karty AXI jest całodobowa obsługa klienta oraz Profil Osobisty AXI. W tym profilu masz dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej karty – listy wykonanych transakcji, opcji dotyczących jej funkcjonalności (którymi możesz zarządzać). Możesz nawet wysłać do nas prywatną wiadomość, jeżeli masz problem z Kartą AXI – a to wszystko z jednego miejsca. W celu maksymalnego zabezpieczenia Twojej karty, świadczymy usługę darmowych powiadomień SMS przy każdej transakcji.

  W jaki sposób mogę zaaplikować o Kartę AXI?

  Pierwszym krokiem do aplikacji o Kartę AXI jest kliknięcie w przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” w prawym górnym roku naszej strony http://axi-card.pl. Następnie musisz wypełnić krótki formularz, w którym podajesz swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Te dane trafiają do nich, a oni oddzwaniają do Ciebie by razem wypełnić pełny kwestionariusz. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojego wniosku przez naszych analityków przy pomocy naszego wewnętrznego systemu oceniania kredytowego. Biorą pod uwagę Twoje zarobki, terminowe bieżące spłaty aktualnych zobowiązań i zdolność kredytową. Gdy system po przeliczeniu wszystkich danych, pozwoli na akceptację Twojego wniosku, skontaktują się z Tobą telefonicznie by ustalić gdzie i kiedy ma do Ciebie przyjechać kurier. Jeżeli Twój wniosek zostanie odrzucony, wyślą Ci wiadomość SMS.

  Co wyróżnia Kartę AXI wśród innych kart kredytowych dostępnych na rynku?

  Przede wszystkim uproszczone wymagania wobec jej posiadaczy. Możesz ją otrzymać prościej i szybciej niż w tradycyjnym banku, wszystkich formalności dopełnisz przez Internet i telefon, bezpłatnie dostarczają Kartę AXI pod wskazany przez Ciebie adres – nawet jeżeli Twoja historia kredytowa nie jest w pełni korzystna.

  Kontakt

  Biuro Obsługi jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zadzwoń pod numer +48 22 211 67 67, napisz na help@axi-card.pl lub skontaktuj się na Facebooku. Easy Payment Services OOD ( sp. z o.o. ) Oddział w Polsce ul. Żurawia 22 lok. P.5 00-515 Warszawa, KRS 0000720382, NIP 1070040459, REGON 369578776. Odwiedź też nasze Centrum Pomocy – znajdziesz tam wiele przydatnych informacji.

  Opinie klientów

  Byłeś/-aś klientem axi-card.pl? Jak wyglądało udzielenie Ci pożyczki? Jesteś zadowolony/-a z usług? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

  Twoja opinia naprawdę ma znacznie!

  AXI Card
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o AXI Card

  Twoja opinia