ForSomeone Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

ForSomeone

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Ania
Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby, to wyzwanie, z którym borykamy się co najmniej kilka razy w roku. Ile można kupować skarpetki lub kosmetyki tym samym osobom? Na szczęście na ry...Czytacz dalej
K
Kinga
Witam zakupiłam balon z helem w postaci psa z Psiego Patrolu Chese i po rozpakowaniu i rozwiązaniu wstążki nie wyskoczył z pudełka i był przyklejony do niebieskiego papieru a na dodatek ten piesek ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wysyłka balonowa

  Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby, to wyzwanie, z którym borykamy się co najmniej kilka razy w roku. Ile można kupować skarpetki lub kosmetyki tym samym osobom? Na szczęście na rynku pojawiają się nowe rozwiązania i propozycje, które pozwalają nam zaskoczyć naszych najbliższych oraz również wywołać u nich niezapomniane emocje. Jedną z takich propozycji bez wątpienia są personalizowane balony prezentowe. Szukałam jakiegoś oryginalnego sposobu, żeby powiedzieć rodzinie, że jestem w ciąży i natrafiłam przypadkiem na tą stronkę i pomyślałam, że to jest po prostu fantastyczny pomysł. W ogóle o czymś takim nie pomyślałam wcześniej. Była super niespodzianka dla wszystkich i wprowadziło to super atmosferę. Balony latające trochę budzą dziecko nawet w dorosłych. Polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Balon z helem

  Witam zakupiłam balon z helem w postaci psa z Psiego Patrolu Chese i po rozpakowaniu i rozwiązaniu wstążki nie wyskoczył z pudełka i był przyklejony do niebieskiego papieru a na dodatek ten piesek Chese był niedopompowany , ale na szczęście po rozpatrzeniu i wyjaśnieniu sytuacji starali mi to wynagrodzić i mam otrzymac taki sam balonik .
  Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do sprawy i bardzo się cieszę :)


Inni również oglądali

Logo Ale Chrzest

Ale Chrzest

1 opinie

Wyobraź sobie, że, członek twojej rodziny wysłał Ci zaproszenie na specjalną zarazem tak ważną ceremoni...

Logo Aleupominek

Aleupominek

2 opinie

Wkrótce Mikołajki, Święta i imieniny Barbary (Barbórka). Te i inne okazje sprawiają jednym dużo radości...

Logo GodStoys

GodStoys

1 opinie

Szukasz wyjątkowego upominku dla bliskiej Ci osoby? Brakuje Ci pomysłu co mogłoby wywołać radość oraz satysfakcj...

Logo Eko Worki

Eko Worki

1 opinie

Z pewnością choć raz podczas swojego życia miałeś okazję być naocznym świadkiem zastraszając...