NiezależnaOpinia

  Opinie Brussels Airlines

  O serwisie Brussels Airlines

  Historia Brussels Airlines sięga 2002 roku, kiedy to spółka macierzysta SN Airholding została utworzona przez grupę około 40 inwestorów. Głównym celem inwestorów było zapewnienie ciągłości niezawodnego połączenia lotniczego z Brukselą, stolicą Europy, a to w kontekście rozległych perturbacji spowodowanych zaprzestaniem działalności Sabeny. Nowa firma nosiła nazwę SN Brussels Airlines i pierwsze pozytywne wyniki opublikowała już w 2003 r. W październiku 2004 r. Podjęto decyzję o połączeniu SN Brussels Airlines i Virgin Express z tanią linią lotniczą w ramach ogólnej własności SN Airholding, ale każda z nich zachowa swoją markę i niezależność operacyjną na rynku. Linie Brussels Airlines są wspierane przez ponad 90 lat belgijskiego doświadczenia lotniczego. 15 września 2008 r. Grupa Lufthansa ogłosiła zakup udziałów w belgijskiej firmie lotniczej. W czerwcu 2009 r. Komisja Europejska udzieliła zgody regulacyjnej na to strategiczne partnerstwo między Brussels Airlines i Lufthansą. Ta decyzja utorowała drogę do nabycia przez Lufthansę początkowego 45% udziałów w SN Airholding SA / NV, spółce dominującej Brussels Airlines. Od stycznia 2017 r. SN Airholding jest w 100% własnością Deutsche Lufthansa AG. Brussels Airlines jest oficjalnym członkiem Star Alliance od 9 grudnia 2009 roku.

  Brussels Airlines to taki droższy Ryanair?

  Oferta w serwisie Brussels Airlines

  Brussels Airlines to krajowa linia lotnicza w Belgii, łącząca stolicę Belgii z ponad 120 miejscami docelowymi, z czego 22 w Afryce, na kontynencie Brussels Airlines uważa swoją drugą siedzibę. Oprócz Afryki Brussels Airlines oferuje ponad 90 miejsc docelowych w Europie, 3 w Ameryce Północnej i Tel Awiwie. Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników i 48 samolotów obsługujących około 250 lotów dziennie, latając ponad 10 milionów pasażerów rocznie do, przez i z lotniska w Brukseli. Brussels Airlines oferuje cargo na wszystkie swoje loty, skomercjalizowane przez Lufthansa Cargo. Linia lotnicza zajmuje się także codzienną konserwacją floty samolotów.
  Podróżujący liniami Brussels Airlines mają możliwość latać Airbusem A330-200. Jest to skrócony wariant Airbusa A330-300 o większym zasięgu i obsługuje głównie loty do i z kontynentu afrykańskiego i Ameryki Północnej. Ten dwumiejscowy szerokokadłubowy samolot jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych samolotów na niebie, zapewniając wszystkim pasażerom wystarczającą przestrzeń osobistą, aby zapewnić wysoki poziom komfortu i relaksu.
  Kolejnym samolotem jest Airbus A330-300. Jest największym samolotem we flocie Brussels Airlines i obsługuje głównie loty do i z Ameryki Północnej i kontynentu afrykańskiego. Ten dwusilnikowy samolot zapewnia wysoki komfort wszystkim osobom na pokładzie i oferuje systemy rozrywki najnowszej generacji. Korzystając z ciągłych inwestycji w ciągu ostatnich dziesięcioleci, ten kultowy samolot pozostaje najlepszym wyborem Brussels Airlines na loty długodystansowe.
  Airbus A319 natomias jest uważany głównie za młodszego brata z rodziny Airbus A320, jest również najmniejszym samolotem we flocie Brussels Arlines. Ten dwusilnikowy samolot o pojemności siedzeń mieszczącej do 141 gości oferuje taki sam komfort i jakość, jak jego większy wariant. Jedną z głównych zalet Airbusa A319 jest jego elastyczność, możliwość lądowania na krótszych pasach startowych i posiadanie większego maksymalnego zasięgu, aby łatwo dotrzeć do naszych miejsc docelowych w północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie.
  Ostatnim samolotem we flocie jest Airbus A320. Samolot ten jest jednym z najbardziej udanych i wszechstronnych odrzutowców na niebie. Ten dwusilnikowy samolot jednonawowy leci do miejsc o krótkim i średnim zasięgu, rozmieszczonych we wszystkich zakątkach Europy, a nawet poza nią.

  Co sądzisz o ofercie Brussels Airlines?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Brussels Airlines? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Brussels Airlines? Jaką wybrałeś/aś formę płatności? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Brussels Airlines.

  Brussels Airlines
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Brussels Airlines

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Brussels Airlines jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Brussels Airlines. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Brussels Airlines?

  Brussels Airlines działa głównie w kategorii Ogólne, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Brussels Airlines com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!